Reklama [góra]Kontrowersyjne, ale inspirujące przemówienie jednego z laureata tegorocznych nagród starosty [video]


Michał Kijo, 26-latek z Mieszkowic, został laureatem nagrody starosty gryfińskiego za promocję powiatu. Kim jest młodzieniec z południa powiatu gryfińskiego, którego przemówienie zapewne na długo pozostanie w pamięci osób, które miały okazję oglądać galę. 
Kijo spontanicznie zaangażował się w pomoc dla ośmiu rodzin, które ucierpiały w pożarze kamienicy w centrum Mieszkowic i straciły cały dorobek życia. Zaczął od zorganizowania zbiórki pieniędzy na portalu zrzutka.pl, która momentalnie przekształciła się w zbiórkę ubrań, butów, mebli, a nawet sprzętu AGD dla potrzebujących. Wciąż działa charytatywnie, ostatnio, starając się pomóc dla 13-latki ze swojej miejscowości, która poważnie zachorowała.

- Moja mama jest pedagogiem (...) zawsze byłem niedobry, mama musiała się za mnie wiele na wstydzić (...) człowiek wyszedł z tej szkoły ze średnią 2.3 i przyszła taka chwila, że się w życiu pogubiłem, zaczęły się używki (...) człowiek wyszedł ze szkoły i skończyły się możliwości, żeby zaimponować rodzicom (...) - powiedział Michał przy odbieraniu nagrody. 

Całe przemówienie Michała można obejrzeć w poniższym nagraniu:9 komentarzy:

 1. oj synuś synuś co z ciebie wyrośnie.Na używki wystarczy no nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No chyba nie Twój.. za Twoje chyba też nie używał.. przykro się czyta.. A można przecież nie skomentować można się nie zgodzić z przyznaniem nagrody akurat jemu.. ale nie trzeba dopiec tak po naszemu po Polsku..

   Usuń
 2. Następny krok to stund up.... tak sobie mysle

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie gratulacje od pracowników z Osinowa Dolnego, obyś był zawsze taki uśmiechnięty i wesoły jak do tej pory, czyń dalej
  swoją powinność, czyli pomagaj.!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Michał jesteś WIELKI masz WIELKIE SERDUCHO! Ogromny SZACUN za całokształt! Nie zmieniaj się chłopie!
  Koleżanka z klasy

  OdpowiedzUsuń
 5. Każdy ma swoje pięć minut, Michał oby tak dalej. Piękna inicjatywa. Brawo, brawo tylko wspierać takich młodych ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że mamy tak młodego, a wielkiego serduchem Mieszkowiczanina (? - dobrze? :)). Błądzić - jest rzeczą ludzką, ale przyznać się do błędów - nie każdy potrafi. Pozdrowienia dla Ciebie, dla Twoich Rodziców i Siostrzyczki z rodziną,
  jestescie wspaniali.
  Ziomalka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie kontrowersyjne ale prawdziwe to było przemówienie.Można się zmienić? Można .Wystarczy chcieć.Teraz mama może być dumna

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla Pańsywa Kijo. Macie Wspaniałego Syna. MOżecie być dumni.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.