Ktoś wyrzucił dużą ilość pieczywa w lesie [foto]


W lesie niedaleko miejscowości Golice w gminie Cedynia ktoś wyrzucił dużą ilość pieczywa. Na obszarze kilkudziesięciu metrów rozrzucone są bułki i chleb. Odkrycia dokonano w czwartek 28 listopada. Nie wiadomo kto wyrzucił pieczywo do lasu w okolicach żwirowni. Na niektórych wypiekach jest etykieta jednej ze szczecińskich piekarni. 

O sprawie poinformowaliśmy Nadleśnictwo Mieszkowice. 
Redakcja

11 Komentarze

 1. A czy to pieczywo jest niebezpieczne dla zwierząt? Czy gdy zgnije, to zagraża ekosystemowi? Oczywistym jest, że mówimy o pieczywie bez opakowania foliowego. A więc może redakcja odpowie na powyższe pytania? Bo tekst, który jest, to takie strzelanie z ucha.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jest niebezpieczne dla zwierząt. Czy chodząc po lesie spotkałeś tam naturalnie występujący chleb. Matoły do szkoły. Najpierw strzel z mózgu, jeśli go masz.

   Usuń
  2. Porównaj sobie, mądralo proces rozkładu chleba, który jest zrobiony z materiału organicznego z procesem rozkładu foliowej reklamówki lub czegokolwiek plastikowego. W naturze to nie zginie, zwierzętom nic się nie stanie. Oczywiście, ty pozjadałeś wszystkie rozumy i wiesz lepiej

   Usuń
 2. A jak myśliwi nęcą to jest ok. To tylko chleb. W naturze się nie zmarnuje

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie, takie pieczywo to mi wygląda na dokarmianie zwierząt a nie śmiecenie.
  Kręcenie gównoburzy z niczego. Wstyd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wstyd dla Ciebie, bo głupoty wypisujesz.

   Usuń
 4. Lepiej tak niż do śmietnika.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wpisy dyletantów i idiotów to domena netu. W dobie gdy szkoła się przestała liczyć, bo każdy może pójść do łopaty i po pobraniu dodatkowo 500+ nieźle żyć, podstawowa wiedza z zakresu biologii szkoły podstawowej, to zbyt dużo. Krótkie pytanie: czy w środowisku zwierząt dzikich występuje coś takiego jak chleb? Czy jest to naturalny pokarm zwierzyny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile rozkłada się chleb? Z czego jest zrobiony?

   Usuń
 6. Wstyd dla redakcji ����

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasami podczas robienia kanapek zdarzy mi się że kromka chleba wypadnie mi z rąk, podniosę pocałuję chleb i wynoszę dla ptaszków do karmnika. Nie miała bym sumienia wywalić chleb na ziemię. Przyjdą takie czasy że jeszcze będziemy pragnąć chleba.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza