Reklama [góra]

Praca dla osoby na stanowisku pracownik sklepu internetowego

Pol-Mark sp. z o.o. sp.k. poszukuje osoby na stanińsko
pracownik sklepu internetowego.

Zakres obowiązków:
- realizacja zamówień internetowych i telefonicznych, obsługa odbioru osobistego
- obsługa sklepu internetowego oraz menadżera sprzedaży Allegro i innych marketplace`ach
- zarządzanie ofertą handlową (aktualizowanie cen i opisów, wprowadzanie nowych produktów i tekstów)
- przygotowywanie opisów aukcji w oparciu o ustalone oferty, tworzenie opisów produktów, dbanie o atrakcyjność wizualną aukcji

Wymagania:
- biegła obsługa komputera i Internetu,
- pracowitość, odpowiedzialność, punktualność i uczciwość,
- umiejętności organizowania własnej pracy,
- dokładność, precyzyjność

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
- przyjazną atmosferę w pracy

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu pod nr tel. tel. 601 562 692 lub 508 247 915
lub poprzez e-mail: biuro@pol-mark.eu

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.