Pracownik Serwisu Sprzątającego [praca]

Pracownik Serwisu Sprzątającego
Targowisko w Osinowie Dolnym 50 - POLENMARKT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę / umowa zlecenie / umowa o dzieło / samozatrudnienie
Stawka godzinowa od 26zł brutto

Zakres obowiązków:
  • utrzymywanie w czystości obiektów handlowych oraz sanitarnych.
  • stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach
Czas pracy: popołudniowa zmiana / weekendy.

Wymagania:
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność, punktualność
  • chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres e-mail info@polenmarkt.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883

lub do kontaktu telefonicznego (91) 41-44-134

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza