Reklama [góra]Wielka szansa dla gryfińskiej triathlonistki. Czy pojedzie na Igrzyska Olimpijskie?


Pochodząca z  naszego regionu zawodniczka klubu Delf Gryfino - Julia Sanecka ma szansę pojechać na Letnie Igrzyska Olimpijskie - Paryż 2024.Taką informację podał Polski Związek Triatlonu za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Do grupy seniorek już niedługo może dołączyć młodziutka Julia Sanecka. Swoimi startami w sezonie 2019 pokazała, że trzeba będzie się z nią liczyć, w kontekście walki o start w Igrzyskach Olimpijskich w 2024 roku. Bardzo ambitna zawodniczka wydaje się być wyjątkowo zdeterminowana, aby dogonić światową czołówkę. Swoje aspiracje potwierdziła, zdobywając dwie medalowe lokaty podczas Pucharów Europy Juniorów. Drugie miejsce w Belgradzie i trzecie miejsce w Alanyi, to świetny prognostyk na przyszłość. Sama zawodniczka nie ukrywa, że w przyszłym sezonie ma zamiar uzupełnić kolekcję, o brakujący kolor medalu.

O sukcesach młodej gryfinianki pisaliśmy wielokrotnie. Na naszych łamach publikowaliśmy również wywiad z Julią Sanecką - Sportowe Talenty: Julia Sanecka z Gryfina trenuje nietypowy sport

fot. dost.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.