Reklama [góra]Znasz te osoby? Poszukiwani przez policję z terenu gminy Cedynia


Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie zwróciła się do nas z prośbą o publikację listy osób poszukiwanych przez policję z terenu gminy Cedynia.

Poniżej publikujemy zdjęcia i personalia poszukiwanych wraz z ostatnim znanym miejscem zamieszkania.

Cięciel Piotr, zam. Radostów

Kwaśniewski Marcin, zam. Siekierki

Góralczyk Krzysztof zam. Cedynia

Dereń Kamil, zam. Orzechów

Czajka Mateusz, zam. Piasek


1. Każda osoba, która posiada wiedzę dotyczącą miejsca przebywania poszukiwanego, jego miejsca pracy, kontaktów, bądź innych istotnych informacji mogących przyczynić się do zatrzymania osób poszukiwanych, proszone są o kontakt z Policjantami Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pod nr tel: 690 556 612 lub adres e-mail: poszukiwania@gryfino.policja.gov.pl

2. W sytuacji, gdy poszukiwany znajduje się w danej chwili w konkretnym miejscu, należy niezwłocznie kontaktować się bezpośrednio z numerem alarmowym 112, w celu podjęcia przez Policję natychmiastowej interwencji w stosunku do osoby. 

3. Każdej osobie, która wyrazi chęć kontaktu, zapewniana jest pełna anonimowość 

4. Dla osoby przekazującej informacje, które bezpośrednio przyczynią się do zatrzymania osoby poszukiwanej, przewidywana jest nagroda pieniężna. 

5. W celu uzyskania pełnych danych osobowych osób poszukiwanych m.in. dokładny adres zameldowania, daty urodzenia bądź przestępstwa, za który osoba jest poszukiwana Listem Gończym, należy wejść na stronę internetową: www.poszukiwani.policja.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o poszukiwanych.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.