Samorządowcy nagrali filmy ze świątecznymi życzeniami


Czego mieszkańcom życzą przedstawiciele samorządu terytorialnego? Filmy z życzeniami świątecznymi nagrały władze powiatu gryfińskiego, burmistrzowie Trzcińska-Zdroju i Mieszkowic oraz wójt Widuchowej. 

Przed świętami zaprosiliśmy wszystkich burmistrzów i wójtów do skorzystania z możliwości bezpłatnego nagrania filmów z życzeniami świątecznymi dla mieszkańców. 

Z naszej propozycji skorzystali: starosta gryfiński Wojciech Konarski, który życzenia nagrał wraz z wicestarostą Ewą Dudar, burmistrz Trzcińska-Zdroju Bartłomiej Wróbel (na filmie z Przewodniczącym Rady Robertem Kowalskim), wójt Widuchowej Anna Kusy-Kłos oraz burmistrz Mieszkowic Andrzej Salwa, który nagrał film wraz ze wszystkimi radnymi.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z życzenia poniżej: 

Redakcja

2 Komentarze

  1. To SKANDAL, że Burmistrz Rawecka i radni chojeńscy nie skorzystali z okazji i nie złożyli życzeń wszystkim mieszkańcom Gminy Chojna!!! I nie podziękowali za wybór ich na stanowiska!!!!! Aaaaaa, zapomniałem!! Wybory za cztery lata! Teraz to my ich możemy cmoknąć!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. rozbiła rodzinę zabrała dzieci matce a ona składa życzenia???? obłuda totalna. wstyd dla widuchowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza