Samorządy dalej dopłacają do szpitala. Przejęcie placówki przez MSWiA było "kiełbasą wyborczą"?


Wciąż nie jest pewna przyszłość Szpitala w Dębnie. Przed wyborami głośno było o możliwości przejęcia placówki przez szpital MSWiA w Szczecinie, na spotkania przyjeżdżali posłowie Prawa i Sprawiedliwości, po wyborach temat ucichł a samorządy muszą dołożyć kolejne pieniądze do funkcjonowania placówki. Szpital należy do Powiatu Myśliborskiego i Gminy Dębno. Ten pierwszy podmiot jest większościowym udziałowcem spółki. W poniedziałek 9 grudnia podczas nadzwyczajnego zgromadzenia wspólników została podjęta uchwała o dofinansowaniu placówki. Powiat przekaże 651 tysięcy złotych a gmina ponad 299 tysięcy złotych. Pieniądze mają być przeznaczone na spłatę najpilniejszych zobowiązań. 

Podczas spotkania poinformowano, że warunku przejęcia przez szpital, które zostały wyprawcona na początku października są nadal weryfikowane po stronie MSWiA. Akcja z domniemanym przejęciem dębnowskiej lecznicy była mocno nagłaśniania przed wyborami parlamentarnymi. Wraz z końcem kampani sprawa się wyciszyła. Mieszkańcy zaczynają pytać wprost, czy działania ze szpitalem były tylko "przedwyborczą kiełbasą" i obietnicami bez pokryć?  
Redakcja

3 Komentarze

 1. BANAŚ PRZYŚLE EMERYTA Z AK CZY TEŻ RYDZYK BEZDOMNEGO I URATUJĄ SZPITAL W DĘBNIE!!!
  JEEBAĆ ZŁODZIEI Z PIS I ICH BEZMÓZGICH PRZEKUPIONYCH WYBORCÓW!!!
  TV

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takim wpisem pełnym przekleństw i nienawiści sam o sobie dajesz świadectwo

   Usuń
 2. Aż się wymiotować chce na te obłudne lewackie komentarze i sugestie które również sam autor rozpowszechnia,-aby choć dwa wyrazy gdzieś dodać jak to jest w innych artykułach

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza