Zorganizowali Mikołajkową zabawę dla wychowanków rodzin zastępczych


W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w odbyła się zabawa "Mikołajkowa" dla wychowanków rodzin zastępczych Powiatu Gryfińskiego. Organizatorami imprezy była Moto Ekipa Gryfino, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie i Zespól Szkół Ponadpodstawowych przy ul. Łużyckiej w Gryfinie. 

Rodziców i dzieci powitała Dyrektor PCPR Bożena Stawiarska, Starosta Gryfiński Wojciech Konarski i Radny Powiatu Wojciech Długoborski. Dzięki hojności sponsorów dzieci otrzymały z rąk Św. Mikołaja wspaniałe paczki.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie składa serdeczne podziękowania Moto Ekipie z Gryfina, Dyrekcji, kadrze i wolontariuszom z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie, oraz: Piekarnia Czepino-Tomasz Frątczak, Nadleśnictwo Gryfino, Stacja Paliw MOYA w Pniewie, Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze, Fajnerzeczy.pl Gryfino, Firmy budowlane BRUKPOL-1, BRUKPOL-2 Gryfino, Pizzeria PIZZAPL Gryfino, Salon Meblowy BRW Gryfino, Sklep STIHL Viking Gryfino, Pulikowski.pl, Sklep z zabawkami KAMILLA Gryfino, WENECJA Restauracja & Pizza, Odzież używana „Modny ciuszek”-Paulina Faleńczyk, Odzież używana „U Krysi”-Monika Faleńczyk, Bractwo Kurkowe „Gryf” w Gryfinie, Państwo Sandra i Daniel Pogorzelec, Katarzyna i Robert Trzcińscy- Firma transportowa „Trzciński”, Magdalena Czyleko i Jarosław Szatkowski Firma Handlowo Usługowa „Czyleko”, Krzysztof Lewandowski, Marek Birycki, Krzysztof Żak, Daniel Dąbrowski za pomoc i udział w organizacji Mikołajek dla dzieci z rodzin zastępczych, które odbyły się 13.12.2019 roku.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza