Reklama [góra]Córka prosi o pomoc dla rodziców, którzy stracili dorobek życia w pożarze


Mieszkanka naszego regionu za pośrednictwem internetu zwróciła  się o pomoc dla swoich rodziców, która w pożarze straciła dorobek życia. Nazywam się Sylwia jestem córka poszkodowanych osób. Zdarzyła się tragedia która, pozbawiła moich rodziców dachu nad głową. Pożar, który pojawił się wewnątrz budynku zniszczył dorobek ich życia. Rodzice to osoby przed 60-ątka wszystkie oszczędności i zarobione pieniążki wykorzystywali na budowę i remont domu.
Mama przez wiele lat ciężko pracowała za granica. Właśnie parę dni temu przyjechała do domu do Polski, by godnie żyć na emeryturze. Mieli już wszystko, chcieli być w końcu razem i cieszyć się życiem. Jednak dwie godzi sprawiły że całe plany i marzenia uległy w gruzach.
Pomoc, którą organizuje chce przeznaczyć na odbudowę domu rodzinnego. Zbliżają się Święta, chcieliśmy być razem w tym dniu. Jednak teraz stało się to niemożliwe.
Proszę o pomoc, ponieważ każda cegiełka pomoże moim rodzicom przywrócić nadzieję na dom, w którym mogą już spokojnie spędzić życie.

Zbiórka odbywa się za pośrednictwem portalu pomagam.pl [kliknij, aby przejść do strony zbiórki]

2 komentarze:

  1. jakie święta się zbliżają?

    OdpowiedzUsuń
  2. pachnie mi to zwykłym naciągactwem. Jakieś dane osobowe, adres ? Gdzie co i jak ?

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.