Reklama [góra]Ponad 21 tysięcy złotych z licytacji i kiermaszu WOŚP w Chojnie [foto] [video]


28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystartował w Chojnie punktualnie o godzinie 14:00. W sali widowiskowej Centrum Kultury odbywają się koncerty, pokazy i licytacje. 


Na scenie zaprezentowały się między innymi zespoły Skrzydła, Kalimera, Jarzębina, Mayonez i Emeranto oraz kapela Rewir oraz wokaliści z pracowni Aleksandry Bałachowskiej-Jagusz.Licytacje przebojowo prowadzili Barbara Andrzejczyk i Robert Bałachowski. Wśród przedmiotów, które zostały przekazane przez darczyńców znalazły się srebrne i złote serce. Nagranie z licytacji serduszek można znaleźć poniżej:Wydarzenie zakończyło tradycyjne "Światełko do Nieba". Dyrektor Centrum Kultury w Chojnie na gorąco, tuż po zakończeniu chojeńskiego finału poinformowała, że w licytacjach udało zebrać 21 137 złotych i 15 euro. 

1 komentarz:

  1. Super. Ale światełko do nieba, to była kompromitacja. Było, to głośno wyśmiane przez oglądających. Wiele osób było zgodne, że przez pieski nie było fajnego pokazu. Festiwal żenady niestety i nie jest, to adresowane do ludzi występujących, tylko do organizatorów. Np. W Trzcińsku fajerwerki były. �� I pieski żyją, jak żyły. ��

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.