Reklama [góra]


Jedna osoba zginęła w pożarze w Cedyni [foto] [video]Jedna osoba zginęła w pożarze domu w Cedyni — tę tragiczną informację podała straż pożarna. Wciąż trwa dogaszanie budynku, wkrótce na miejscu ma pojawić się prokurator.


Ogień pojawił się w budynku, w którym znajdowały się dwa lokale mieszkalne. Trzy osoby zdołały się ewakuować o własnych siłach. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do straży pożarnej przed godziną 3:00.W obiekcie znajdowały się dwa lokalne mieszkalne. Trzy osoby zdołały ewakuować się z budynku o własnych siłach. Już w czasie akcji ratowniczo — gaśniczej było przypuszczenie, że w środku może znajdować się ktoś jeszcze.

W pożarze zginął 60-letni mężczyzna. Na miejscu pracuje prokurator. Część miasta nie ma prądu. Działania służb ratowniczych mogą potrwać jeszcze kilka godzin.O zdarzeniu pisaliśmy wcześniej w artykule Pożar domu w Cedyni

6 komentarzy:

 1. smutna wiadomość,że w tym pożarze musiała zginąć 1 osoba,Panowie strażacy wasi komendanci nie zdobędą środki finansowe na wasze szkolenie w tym kierunku,jak było widać na nagraniu to szło wam te gaszenie bardzo opieszale.Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gryfinianka !!!!
   Proponuje abys sama zaczela ochotniczo pomagac i ryzykowac.
   i tylko iwylacznie wtedy otwieraj usta przy upublicznianiu swoich pustych wywodow

   Usuń
  2. W d**ie byłaś i gówno widziałaś. Tak samo się też znasz pustaku. Napewno nigdy byś się nawet w minimalnym stopniu nie zbliżyła do ognia tak, jak Ci strażacy.. Znaffczyni z 500+ na czole... Tfu!

   Usuń
 2. Ja mam do Ciebie podstawowe pytanie.. Jaka Ty masz wiedze na temat gaszenia pożarów? Podstawa to ochrona osobista.. Jeżeli zamierzasz oceniać akcje gaśniczą po 33 sekundowym filmiku to naprawdę jesteś ekspertem.. Jestem strażakiem ochotnikiem ale nie brałem udziału w tej akcji i wiem ze podstawa na każdej akcji jest własne bezpieczeństwo.. Nie mam u nas w okolicy podnośnika żeby stłumić ten pożar z góry zapewne możliwości wejścia po schodach tez nie było wiec akcja była trudna.. Zastanów się nim kogoś osadzisz za jego prace..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podnośnik powinien być na stanie w chojnie lub mieszkowicach

   Usuń
 3. Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

  Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

  Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.