Jesteśmy zapomnianą częścią miasta - piszą do nas czytelnicy [foto]


Po raz kolejny nasi czytelnicy piszą do nas w sprawie sytuacja na ulicy Krupin w Chojnie. Po wieli interwencjach i monitach, w Rurzycy wciąż są połamane drzewa i gałęzie. 


- Pękająca kawałki drzewa, gałęzie i drzewo, do tego strasznie brudna woda — taki widok mamy na codzień. Brak oświetlenia w godzinach wieczornych. Nie ma tu oświetlenia ulicznego, jesteśmy zapomnianą częścią miasta — piszą do nas tamtejsi mieszkańcy. 


Czytaj również:Redakcja

9 Komentarze

 1. Ta stara wierzba na zdjęciu wygląda przepięknie, takich drzew już mało, Rurzyca piękna naturalna rzeka ręce precz od uregulowania nurtu!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ktoś uważa że wierzba która ledwo się trzyma jest piękna to współczuję.Przy mocniejszym wietrze strach koło nich przechodzić bo można dostać gałęzią w głowę

   Usuń
  2. Zazwyczaj człowiek nie docenia ani nie potrafi cieszyć się z tego co ma najbliżej siebie.

   Usuń
 2. Dokładnie cudowna przyroda oraz zabytkowy młyn dodają uroku temu jakże historycznemu miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiele bym dał żeby móc tam mieszkać. Piękne i urokliwe miejsce

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne ale niedoceniane miejsce do życia

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobno anonimowy inwestor z Chin jest zainteresowany utworzeniem tam kompleksu hotelowo-konferencyjnego.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rurzyca już dawno jest uregulowana. Proponuję spacer wzdłuż rzeki w kierunku Nawodnej , w okolicach starej śluzy smród był nieziemski. Od ładnych nastu lat rzeka podlega nieustającej degradacji. Między innymi to regulacja właśnie sprawiła, że rzeka nie wylewa okresowo na łąki i zanikły naturalne tarliska - to również jedna z przyczyn zubożenia rybostanu.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza