Przyjeżdża Prezydent RP. Będą utrudnienia w ruchu


Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie informuje o utrudnieniach związanych z wizytą Prezydenta Andrzeja Dudy w Nowym Czarnowie.- W związku z przejazdem kolumny prezydenckiej, w dniu dzisiejszym, w godzinach popołudniowych mieszkańcy naszego miasta muszą liczyć się z utrudnieniami w centrum Gryfina. Planowane jest chwilowe wstrzymanie ruchu w głównych ciągach komunikacyjnych podczas przejazdu VIP-a - informuje nas st. sierż. Jakub Kuźmowicz.

Prezydent w czwartek przebywa z wizytą w naszym województwie. Oprócz Dolnej Odry odwiedzi również Stargard i Pyrzyce. 

O planowanej wizycie prezydenta Andrzeja Dudy informowaliśmy jako pierwsi w artykułach: Miliardowa inwestycja w Dolnej Odrze. Przy podpisaniu umowy będzie Prezydent RP oraz Prezydent RP Andrzej Duda z wizytą w regionie
Redakcja

6 Komentarze

 1. UWAGA! UWAGA! "PiS-o Ruski" celebryta Adriann przyjeżdża!!! Będzie się lansował na "niemieckiej ziemi" jaki to on nie jest praworządny i uczciwy!
  WYpiedaaaLAAJ stąd za Bug bo tam twoje/wasze miejsce z twoją/waszą PiS-owską oligarchią polityką!!!
  Jeebbaaćć ruski PiS, ruską TVPiS i ich ruskich wiejskich wyborców!!!
  TV

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ kultura od was bije! Tacy światowi, nowocześni europejczycy! Takiej tolerancji nie ma w żadnym innym kraju!!! Europa powinna od was się uczyć!! Ale, ale już kiedys taka toleracja byla w europie. Taki jeden malarz ja wprowadził i wymordowal wiele milionów ludzi!!! Wierzę, że sie to jie powtórzy, a wy piszecie to z Tworek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat... z Wronek i czekamy na twoje dwa bóstwa Rydzyka i Kaczyńskiego aż do nas dołączą te złodziejskie ruskie świnie!!!

   Usuń
 3. tak to prawda, my nigdy kulturą nie grzeszymy... mamy czym sie chwalić aż wstyd nieraz oko zawiesić na takie bazgroły

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy.... Z jakiego wariatkowa uciekłeś i czy policja już wie o tym? Takich ubeckich kretynów przeciez nie sieją.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza