Prezydent RP Andrzej Duda z wizytą w regionie


W czwartek 30 stycznia Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w województwie zachodniopomorskim, odwiedzi między innymi Nowe Czarnowo w powiecie gryfińskim. 

Wizyta Prezydenta w naszym województwie zacznie się od Stargardu, gdzie o godzinie 12:45 rozpocznie się konferencja "Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości". O godzinie 16:00 Andrzej Duda pojawi się w Nowym Czarnowie pod Gryfinem, gdzie odbędzie się uroczystość podpisania kontraktu na budowę dwóch bloków gazowo - parowych w Elektrowni Dolna Odra. Po godzinie 18:00 głowa państwa pojawi się w Pyrzycach, w szkole podstawowej odbędzie się spotkanie z mieszkańcami.

Informację o wizycie Andrzeja Dudy potwierdziło Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta. 


fot. Przemysław Kaweński / archiwum
Redakcja

3 Komentarze

  1. Adrian jedź na wschód do tej swoje Rydzykowej armii! Aha zabierz też Kaczyńskiego żebyście mogli się wybolcować przy okazji bo ta twoja gwiazdo-dama to się nadaje na okładkę ale pisma dla zakonnic!
    JEEEEBBBBAAAĆĆĆĆĆĆĆĆĆ złodziei z PIS!!!!!!!!!!!!!
    TV

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja wstydze sie za tego czlowieka , nie mozna sluchac tego pohukiwania ,jak mowi to same farmazony , to nie jest moj prezydent , robi sobie wycieczki krajoznawcze za nasze pieniadze , tymczasem przecietny emeryt nie ma za co wykupic leki

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza