Robert Biedroń w Gryfinie


W gryfińskiej restauracji "Wenecja" w sobotę 25 stycznia odbyło się spotkanie Roberta Biedronia z mieszkańcami regionu i sympatykami Lewicy. 

Kandydatowi "Lewicy" na Prezydenta RP towarzyszyły posłanki Katarzyna Kotula i Małgorzata Propoko-Paczkowska. W godzinnym spotkaniu padło wiele gorzkich słów w stosunku do aktualnego prezydenta i rządu Prawa i Sprawiedliwości.fot./video: Robert Biedroń Facebook
Redakcja

11 Komentarze

 1. I Długoborski też?! Ależ ty się stoczyłeś!!! To lewica nie ma już mądrych, wykształconych i w miarę ogarniętych ludzi, którzy mogliby starrtowac na prezydenta?! I musicie przyklejać się to takich grup skrajnego zidiocenia jak wiosna?! Wstyd Wojciechu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlugoborski wszedzie , byle blisko koryta

   Usuń
 2. Boże chroń Polskę przed zboczeńcami

  OdpowiedzUsuń
 3. Klub emerytów i pederasta Boże chroni Polskę

  OdpowiedzUsuń
 4. Robercik rób swoje a tą Rydzykową inteligencją nie zawracaj sobie głowy! Oni to we wszystko uwierzą nawet w zamach którego nie było i w boga którego nie ma! :DDD
  Głupich nie sieją! :DDDDDDDDDDDDDDD
  Lewandowski Paweł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kup sobie wazelinę. Robercik już do ciebie jedzie!

   Usuń
  2. Idź do szkoły !!

   Usuń
 5. Świat się kończy

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze tego pedala brakuje w zachodniopomorskim won do set i kochasia

  OdpowiedzUsuń
 7. Akurat ten most łączy Gryfino i międzyodrze. Dopiero kolejny most łączy międzyodrze z Niemcami. Czyżby ktoś się nie przygotował? Ktoś mieszkający lokalnie, przygotował złe przemówienie?

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza