Reklama [góra]Victoria pokonała wicelidera rozgrywek


Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna Victorii Chojna w kolejnych meczach o mistrzostwo IV ligi tenisa stołowego.W pierwszym sobotnim meczu rozgrywanym w Międzyzdrojach zespół Victorii pokonał zdecydowanie drużynę gospodarzy 9:1. W kolejnym meczu Victoria pokonała dotychczasowego wicelidera rozgrywek drużynę LUKS Fala Trzebiatów 6:4 . Było to bardzo zacięte i emocjonujące spotkanie a wynik mógłby być bardziej okazały gdyby nie dwie bardzo pechowe porażki w pięciosetowych pojedynkach .

Dzięki sobotnim zwycięstwom Victoria włączyła się do walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Następne spotkania ligowe Victoria rozegra 29 lutego podejmując we własnej hali dwie drużyny ze Stargardu 

W niedzielę natomiast zawodnicy Victorii uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego w Dębnie . Na starcie stanęło 130 zawodników w czterech kategoriach wiekowych.

W kat. chłopców do lat 16 Piotr Junosz zajął 5 m-ce , Krzysztof Zawalski uplasował się w przedziale miejsc 8-10. W kat. mężczyzn do lat 45 Robert Bałachowski zajął miejsce w przedziale 5-8. W kat. mężczyzn 46-65 lat Tomasz Bałachowski uplasował się w przedziale miejsc 8-12. Kolejne zawody z udziałem zawodników Victorii odbędą się 8 lutego w Cedyni.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.