Reklama [góra]


Znowu włamano się do sklepu Dino


Wszystkich włamań do sklepu tej sieci w naszym regionie nie jesteśmy w stanie zliczyć. W nocy z czwartku na piątek (z 23 na 24 stycznia) po raz kolejny włamano się do sklepu Dino w Moryniu. 

Złodziej wszedł do środka wybijając wcześniej szybę. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, łupem padły między innymi papierosy. 

Na miejsce wezwano straż pożarną, ponieważ w sklepie występowało zadymienie. Po dotarciu na miejsce okazało się, że w środku nie ma pożaru ale uruchomił się system alarmowy, który ma za zadanie wytworzyć zasłonę dymną aby utrudnić złodziejom odnalezienie drogi ucieczki. Po godzinie 5:00 strażacy z jednostki OSP Moryń zakończyli działania. Na miejscu pracują policyjni technicy. 

To kolejne włamanie tylko do tego sklepu. W czerwcu  2019 roku złodziej próbowali dostać się do środka przez wykutą w ścianie dziurę. Do włamania doszło w listopadzie 2018 roku, kilka miesięcy wcześniej, w maju, złodzieje również poprzez wybitą szybę dostali się do środka. Wcześniej ten sam market był okradany między innymi w sierpniu 2017 roku, wtedy straty wyceniono na 8 tysięcy złotych. W 2016 roku podobnie złodzieje wybili dziurę w ścianie.
Ponadto złodzieje włamywali się do sklepów sieci Dino między innymi w Cedyni i w Baniach

1 komentarz:

 1. Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

  Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

  Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.