Akcja Kocham Polskę w Gryfinie


Młodzież Wszechpolska Gryfino serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i okolic do udziału w kolejnej edycji kampanii społecznościowej Kocham Polskę.Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest ekologia i wyrażanie miłości do ojczyzny poprzez troskę o środowisko.

Patriotyzm narodu, który chce dokonywać wielkich rzeczy, który odważnie i bez kompleksów chce rozwijać się we współczesnym świecie, musi w pierwszym rzędzie opierać się na promocji pozytywnych postaw, posiadać w sobie olbrzymi ładunek narodowej dumy, radości i optymizmu.

W tym roku nawiązujemy do przyrody, która jest częścią naszego dziedzictwa, spadku przekazanego przez naszych przodków. Temat bardzo aktualny mający na celu zwrócić uwagę na zły stan środowiska naturalnego. To tylko od nas samych zależy, jak będzie kształtować się nasze otoczenie. Należy przypominać, że każdy pomnik przyrody jest elementem, który kształtuje tożsamość narodową oraz szacunek wśród naszych rodaków. Zdrowa przyroda to silny naród!

Jeśli chciałbyś otrzymać egzemplarz plakatu, tegorocznej kampanii Kocham Polskę zapraszamy po odbiór 15 lutego na plac księcia Barnima I w Gryfinie. Będziemy tam na Was czekać od 12 do 14. Dodatkowo mamy w planach posprzątać okolicę gryfińskich murów obronnych.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza