Reklama [góra]Ireneusz Winnicki przeszedł na emeryturę. Kto zostanie nowym komendantem powiatowym w Gryfinie?


Inspektor Ireneusz Winnicki od kilku dni nie pełni już funkcji Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Jak udało nam się dowiedzieć, przeszedł na emeryturę. 

Winnicki trafił do Gryfina w lipcu 2019 roku, kierował Komendą Powiatową Policji w Choszcznie. W policji był od 1995 roku. Zaczynał w oddziałach prewencji KWP w Szczecinie oraz KRP Szczecin nad Odrą i Szczecin Dąbie i KMP w Szczecinie. W 1999 r. ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie i tym samym roku trafił do KPP w Choszcznie. Pełnił tam służbę w wydziale kryminalnym, był naczelnikiem sekcji prewencji, a od lipca 2006 r. pierwszym zastępca komendanta. W październiku 2012 roku został komendantem garnizonu w Choszcznie. 

Jak wynika ze strony Biuletynu Informacji Publicznej KPP w Gryfinie, pełniącym obowiązki komendanta został nadkom. Radosław Purtak.

12 komentarzy:

 1. Ja pier@#^$ę, 25 lat pracy i emeryt!!! To tylko u nas takie coś możliwe!!! Chlop w sile wieku i idzie na emeryturę!!! Przecież on ma, tak na oko, okolo 45lat!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kaczyński ze swoją plusową RUSKĄ PRZEKUPIONĄ PATOLOGIĄ skacze z radości bo jednego mniej do patrzenia im na ręce! Młody człowiek pewnie idzie w pizzduu bo nie może zdzierżyć takich RUSKICH SKUURWIELI co nim teraz rządzą!
  DO ODSTRZAŁU TYCH WSZYSTKICH RASISTOWSKICH PiS-o BOLSZEWIKÓW!!! TYLKO KTO MA TO ZROBIĆ JAK DOKOŁA SAME PIZDYY!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba było iść do Policji i też należała by się emeryturka a teraz tylko narzekanie....
  Każdy mógł iść do służb mundurowych

  OdpowiedzUsuń
 4. Policja, straż graniczna, wojsko, górnicy i wiele podobnych roszczeniowych grup zawodowych. 25 lat i emerytura!!! A inni płacą za takich leni!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za jakich leni??? Oni pracowali.lenie to są ci którzy mogą pracować a siedzą w domu na zasiłkach

   Usuń
  2. Sam jesteś leń. Zobaczymy jak będziesz potrzebował pomocy i do kogo zadzwonisz w środku nocy i święta. Funkcjonariusze pozbawieni przywilejów napiętnowani przez takich jak Ty. Nie mający pojęcia z kim funkcjonariusze muszą się zetknąć np. gościa z siekierą, nożem czy innym niebezpiecznym przedmiotem. A w przestępca ma większe prawa. Za chwilę nie będzie komu odebrać telefonu bo Policji po prostu nie będzie.

   Usuń
 5. Purtak. A do czego on się nadaje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rodzinę poświęcił dla kariery.

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzeczywiście się napracował!!! Banda debili a społeczeństwo musi ich później utrzymywać do usranej śmierci!!! Patologiczny kraj!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jarek zaraz się za to weźmie!!!

   Usuń
  2. Jak on sam to największy złodziej i krętacz po '89

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.