Reklama [góra]


Jakub Kokiel wygrał w plebiscycie "Sportowiec Roku" [foto]
Pochodzący z naszego regionu Bramkarz Jakub Kokiel został sportowcem roku 2019 w plebiscycie Głos Szczecińskiego.

W głosowaniu brali udział internauci i czytelnicy wybrali najpopularniejszych w sześciu kategoriach, kapituła w trzech. Jakub wygrał w kategorii najlepszego seniora w powiecie gryfińskim pokonał między innymi Sebastiana Osteka czy Jacka Pohoreckiego. Tylko w głosowaniu za pośrednictwem strony internetowej zdobył ponad 500 głosów. W rudze jesiennej sezonu 2019/2020 występował w barwach Odry Chojna, której jest wychowankiem.

- No to fajnie się czułem było mi bardzo miło. Ta nagroda doda mi wiatru w skrzydła i zapału do dalszej ciężkiej pracy. Chciałbym przede wszystkim podziękować swoim Trenerom, z którymi pracuje, bo bez nich nie byłoby nawet nominacji. Również chciałbym podziękować swojej rodzinie i dziewczynie, bo zawsze mam u nich wsparcie i mogę na nich liczyć. No i oczywiście jestem wdzięczny tym którzy oddali na mnie głosy - powiedział nam Jakub. 

O młodym piłkarzu pisaliśmy  na łamach naszego portalu już w roku 2017 w artykule Sportowe talenty: Jakub Kokiel z Mieszkowic rozwija karierę w Pogoni Szczecin fot. gs24.pl

3 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.