Reklama [góra]


Ktoś wyrzucił papę na drogę


Pomimo zmian w przepisach dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi, pozbycie się styropianu budowlanego lub tzw. papy, którą pokrywa się między innymi dachy, nie jest łatwe. To z kolei powoduje, że budowlane odpady często lądują w... lesie lub przy polnych drogach. 


Na drodze pomiędzy Wisławiem a Gądnem w gminie Moryń ktoś wyrzucił kilka płatów papy. Śmieci zostały porzucone na środku drogi. Teraz ich utylizacją będzie najprawdopodobniej musiała się zająć gmina. Za wyrzucanie odpadów w miejsca do tego nieprzeznaczone grozą wysokie grzywny. 

Zdjęcia otrzymaliśmy od naszego czytelnika Łukasza. 

7 komentarzy:

 1. to taki próg zwalniający. bezpieczeństwo jest najważniejsze :) wspaniała obywatelska postawa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moze nalezy uruchomic program "uprzejmie donosze"

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawda jest taka że w śmieciach segregowanych tego nie przyjmą.W odpadach komunalnych też umywają ręce i co z tym zrobić... Nie bronię gościa ktory to zrobił ale prawda jest taka że nikt tego nie chce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech gmina zorganizuje miejsce gdzie można odpady tego typu wyrzucać to myślę że nie będzie problemu i ludzie będą z tego korzystać bo inaczej utoniemy w odpadach tego typu a będzie ich jeszcze więcej... Co roku opłaty za śmieci to gmina potrafi podnieść i tylko tyle w tym temacie póki co.

  OdpowiedzUsuń
 5. A mi się ten pomysł z obywatelskimi progami zwalniającymi bardzo podoba

  OdpowiedzUsuń
 6. Szanowna redakcja pisze, o wysokich karach za tego typu przewinienie. Maksymalna kara to 500zł. No chyba, że zajmie sie tym sąd, to może być większa grzywna. Ale najpierw trzeba ustalić dane śmieciarza. :(

  OdpowiedzUsuń
 7. TO JEST PAPA DANCE

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.