Latarnie na przejeździe się nie świecą, jest niebezpiecznie - alarmuje czytelniczka [foto]


Chciałabym abyście panowie redaktorzy zajęli się ważnym tematem,który jest bardzo ważny dla nas wszystkich kierowców. Sprawa dotyczy przejazdu kolejowego w kierunku - miejscowości Żelechowo - Polesiny - napisała do nas nasza czytelniczka. 

Mieszkańcy Polesin i Żelechowa w gminie Widuchowa jadąc od strony Chojny muszą zjechać z DK31 na lokalną drogę. Znajduje się tam przejazd kolejowy niestrzeżony z dwoma torami jazdy. 

- (...) latarnie, które powinny oświetlać przejazd, lecz one nie świecą jest ciemno i nie bezpiecznie! Nie wiem kto powinien się tym problemem zająć ale zapobiegajmy zanim coś się wydarzy-przejazd jest nie bezpieczny a ostatnim czasem dobrze wiemy dużo jest wypadków na takich przejazdach kolejowych - dodaje nasza czytelniczka. 

Napisaliśmy w tej sprawie do PKP Polskie Linie Kolejowe i czekamy na odpowiedź. Redakcja

3 Komentarze

  1. Czytelniczka zamiast alarmować powinna wyjąć telefon komórkowy na odwrocie znaku Krzyż Andrzeja jest żółta naklejka z telefonem oraz danymi przejazdu....i zgłosić podejrzewam że reakcja była by dość szybka....tak można uratować komuś życie Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie licz, że wszyscy są zaradni. Klepię po plecach i mówię, dobre i to :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Tam powinien być sygnalizator świetlny który informuje że niedaleko znajduje się pociąg

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza