Reklama [góra]Pociąg blokuje przejazd kolejowy. Utrudnienia niedaleko centrum [foto]


Pociąg towarowy zatrzymał się i blokuje przejazd kolejowy w Chojnie. Niewykluczone, że doszło do awarii taboru. 

O zdarzeniu w poniedziałek 24 lutego około godziny 18:00 poinformowali nasi czytelnicy. Po upływie 30 minut skład liczący kilkanaście wagonów wypełnionych węglem wciąż blokował przejazd. 

- Lokomotywa znajduje się przy peronie na wysokości dworca. Przejazd jest zamknięty od kilkudziesięciu minut - napisała do nas Pani Agata, która wysłała również zdjęcia. 

Kierowcom zalecamy objazd przez ulicę Polną i dalej obwodnicą drogi krajowej nr 26 w kierunku Trzcińska-Zdroju. 9 komentarzy:

 1. "Pociąg towarowy blokuje zatrzymał się i blokuje przejazd kolejowy w Chojnie. Niewykluczone, że doszło do awarii taboru."Podstawówka się kłania!Błędy,błędy,błędy... prawie w każdym artykule-gratulacje "redaktorku"

  OdpowiedzUsuń
 2. A gdzie kur.... policja!! Powinni oznakować objazd przed Chojną, a nie ludzie zawracają koło Pomotu bo nie wiedzą co się stało.
  Jak zwykle mają to gdzieś....

  OdpowiedzUsuń
 3. Bo nie ma już kto tam pracować

  OdpowiedzUsuń
 4. A co ma policja do ruchu kolejowego. Przydałby się radiowóz na szynach. Szanujcie policjantów którzy jeszcze są bo za jakiś czas ta instytucja zaniknie. Choć może i przydałby się tydzień prawa dżungli zwłaszcza dla tych co na tą Policje narzekają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Od 22do 6 jest dwóch policjantów na 5 gmin (!!) a tu geniusze każą być SOKiem. Gratuluję. Przyjdźcie do policji popracować, pokierujecie sobie pociągami za 3 tysiące na rękę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykro czytać takie wpisy... Prawo i Bezprawie panuje od kilku dobrych lat. Ci z tego całego PiS-u to nic w tym kierunku nie poprawili! Tylko większą patologie spowodowali! WSZYSTKO Zakłamane jak ich nazwa! Po prostu KASA idzie tam gdzie idzie... nie na bezpieczeństwo tylko do TORUNIA i inne DISCO rozrywki! AMEN+

   Usuń
  2. Ale to PełO likwidowało posterunki i komisariaty, ale lepiej wciskać ciemnotę niż przyznać się do błędu. Matoły PełOwskie i lewackie popaprańce.

   Usuń
  3. Wy ruscy rasiści z PiS to macie KOMPLEKSY na punkcie OPOZYCJI jak stąd na Kamczatkę! Biedakom wschodniakom i innej kupionej patologii te "Rydzykowe" bajki już drugi sezon opowiadacie... W POLSCE jest prawie 40mln ludzi i nie są wszyscy z tych partii które wymieniasz! Prawda w oczy kole, że po to jest ten cały "ZIOBRO CYRK" abyście mogli się więcej nachapać tak jak ta wasza "DISCO PATOLA" którą promujecie od ponad 5ciu lat. I dlatego ChuUjJ CI W DUUPĘę RUSKI PiS-o wyznawco!!!

   PRZYJDZIE CZAS, ŻE KACZYŃSKI I RYDZYK BĘDĄ WISIEĆ JESIENIĄ NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI!!!

   BEZPARTYJNY POLAK

   Usuń
 6. No i co z tym pociągiem?! Stoi? Pojechał? Napisaliście kilka zdań i to wszystko?

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.