Reklama [góra]


Wraca były Klub Vega. Underground Bass Trip zaprasza na "mocną" imprezę [KONKURS]


Przez około 20 lat funkcjonował tu Klub Muzyczny "Vega". Obecnie lokal działa jako klub strażaka a wydarzenia w tym miejscu ma zamiar robić ekipa Underground Bass Trip.


Znana jest już data pierwszego eventu. W piątek 6 marca w dawnej Vedze w Trzcińsku Zdroju odbędzie się impreza "Rave In The House". To wydarzenie dla fanów mocnej klubowej muzyki. 

- Będzie to pierwsze takie wydarzenie w okolicy, które będziemy chcieli by się odbywało częściej a nawet co tydzień...wszystko zależy od publiki, wszędzie dajemy z siebie ponad 100% i tym razem będzie tutaj tym bardziej na swoim terenie gdzie znajomi jeszcze nas na żywo nie słyszeli ani nie widzieli w takich możliwościach i atutach, które posiadamy... Zapraszamy do Trzcińska Otwarcie byłego klubu Vega (Klub Strażaka) 06.03.20 o inspiracjach muzycznych i tematyce dowiecie się w wydarzeniu oraz na miejscu w dniu eventu... - zachęcają na Facebooku organizatorzy. 

Podczas wydarzenia swoje sety zaprezentują dj-e: Starko, Broken Beat, Dominic Delay, Deakaluka, Dj KarlO, Felix Crash i Rave On.1 komentarz:

  1. Kiedyś na każdym kroku były dyskoteki... Chojna,Grzybno,Góralice, Trzcinsko... A teraz nic się nie opłaca bo ludzie wolą w domach siedzieć ale mimo wszystko życzę sukcesu.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.