Reklama [góra]


Zapraszają na III edycję Wielkanocnego Bieg Zająca
Przed nami trzecia edycja Wielkanocnego Biegu Zająca w Trzcińsko-Zdrój. Wydarzenie odbędzie już tradycyjnie w lany poniedziałek w Święta Wielkanocne.


13 kwietnia w Trzcińsku-Zdroju charytatywny bieg dedykowany dzieciom z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 z Trzcińska – Zdroju - „Łobuziakom”. Jego organizatorem jest Stowarzyszanie Sportowe „FANI FORMY”. 

Start biegów dziecięcych i młodzieżowych nastąpi o godzinie 12:00. Start biegu głównego na 5 km nastąpi o godz. 13:00, a 5 minut później marsz Nordic Walking. Biegi dziecięce odbędą się na dystansie 100/200/400 i 600 metrów.

 Dystans biegu głównego oraz Marszu Nordic Walking wynosi: około 5 km po nawierzchni mieszanej: drodze asfaltowej i kostce brukowej. 

Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest dokonanie rejestracji elektronicznej do biegu na stronie www.sport-time.com.pl, opłacenie pakietu startowego przelewem elektronicznym oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa podczas odbioru pakietu w dniu zawodów. 

Zgłoszenie jest ważne w momencie uiszczenia opłaty startowej. Rejestracje elektroniczne na bieg open oraz Nordic Walking przyjmowane będą do dnia 6 kwietnia 2020 roku, do godz. 23:59 poprzez stronę www.sport-time.com.pl. Zgłoszenie jest ważne po dokonaniu rejestracji elektronicznej oraz uiszczeniu opłaty startowej.

W dniu zawodów zgłoszenia będą przyjmowane w ramach wolnych miejsc, przyjmowane od godz.11:30 w przypadku nie osiągnięcia wcześniej limitu startujących. 

Organizator zastrzega sobie prawo przyjmowania zgłoszeń w momencie przekroczenia powyższej liczby uczestników biegu. Opłata startowa w dniu biegu wynosi 50,00 zł. Rejestracja dzieci na bieg odbywa się tylko i wyłącznie drogą elektroniczną na adres:faniformy@wp.pl

Po dokonaniu zgłoszenia rodzic/opiekun otrzyma deklaracje uczestnictwa do wypełnienia, którą zobowiązany jest do odesłania zgodnie z przesłanymi instrukcjami na adres mailowy stowarzyszenia. 


W zgłoszeniu mailowym należy podać następujące dane: NAZWISKO i IMIĘ, ROK URODZENIA ORAZ MIEJSCOWOŚĆ z dopiskiem: III Wielkanocny Bieg Zająca. 

W pakiecie startowym na bieg open wszyscy uczestnicy biegów otrzymują: numer startowy, chip, pamiątkowy medal, napój oraz posiłek regeneracyjny, suplementy diety firmy AKTIVON SPORT. Dzieci otrzymają numer startowy oraz drobne upominki świąteczne/słodycze. 

Po biegu wśród wszystkich uczestników biegu zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe oraz upominki świąteczne. 

Opłata startowa wynosi minimum 35,00 zł. W związku z ideą przedsięwzięcia mogą Państwo dokonywać większych wpłat. Dochód z opłaty startowej zostanie w całości przeznaczony na wycieczkę drużyny "Łobuziaków"- dzieci z Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej nr 3 z Trzcińska-Zdroju w góry w Beskid Sądecki do pensjonatu Endrofina, która planowana jest w czerwcu 2020 roku. Numer startowy 1 – „Honorowy” zostanie sprzedany biegaczowi, który dokona najwyższej opłaty startowej. 10 kwietnia 2020 roku zostanie on przyznany po weryfikacji uczestników oraz zaksięgowaniu wszystkich wpłat na konto. Przelewy za opłatę startową należy dokonać na konto: Stowarzyszenie Sportowe FANI FORMY z siedziba w Szczecinie nr konta: 57 1140 2004 0000 3302 7891 9586. 

W tytule wpłaty prosimy podać: NAZWISKO i IMIĘ, ROK URODZENIA z dopiskiem III Wielkanocny Bieg Zająca. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii przewidziane sa nagrody rzeczowe i statuetki. 

Wszystkie dzieci otrzymają medale, słodki poczęstunek, a najlepsza trójka w każdej kategorii stanie na podium otrzyma dyplom i nagrodę rzeczową. 

Dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg na koniec odbędzie się losowanie nagród rzeczowych. Zawody odbywać się będą bez względu na warunki atmosferyczne.

KONTAKT: Prezes Zarządu Stowarzyszenia Sportowego „Fani Formy” Katarzyna Otoka - tel. 722-33-56-35. Kontakt mailowy do organizatora: faniformy@wp.pl.


foto/archiwum 

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.