Reklama [góra]Ceny paliw będą spadać


Spada cena ropy na światowych rynkach, a więc w najbliższych dniach kierowcy powinni na stacjach paliw zauważyć zmniejszające się ceny benzyny i oleju napędowe. 

Obniżkę paliw zapowiedziała spółka PKN Orlen. Wpływ na cenę ropy ma nie tylko cena baryłki na światowych rynkach, ale również... epidemia koronawirusa oraz wojna paliwowa pomiędzy Rosją a Arabią Saudyjską.

- Zależy nam na sukcesywnym zwiększaniu wolumenów sprzedaży, dlatego PKN ORLEN dostosowuje ofertę cenową do sytuacji rynkowej. Jeśli tendencja spadkowa cen ropy zostanie utrzymana, a pozostałe czynniki będą stabilne, będziemy systematycznie obniżać ceny paliw na naszych stacjach — zapowiada prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Aktualna średnia cena baryłki ropy naftowej wynosi około 35 dolarów. Koncern paliwowo-energetycznego Orlen już wcześniej informował, że rozpoczął produkcję między innymi żeli antybakteryjnych. 

4 komentarze:

 1. Warto dodać, że wykorzystując sytuację i zamieszanie medialne, rząd PIS podniósł już DWA RAZY w tym roku opłatę paliwową (którą to, ten rzad sam wprowadził).

  OdpowiedzUsuń
 2. PiS , PiS i nic więcej -Niemcu spadaj za Odre. over

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawa wypowiedź. Wysoki poziom. Czy napisałem nieprawde?

   Usuń
  2. Z PISO RUSKIMI z SEKTY nie ma dyskusji... PISO RUSKA INTELIGENCJA tak jak ich duchowy przywódca Kaczyński znają się na propagandzie, ekonomi, prawie, etc ale tej sprzed '89... Dlatego nawet są jako jedyni "mistrzami" w trzaskaniu obrotowymi drzwiami!!

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.