Reklama [góra]


Co dalej ze szpitalem w Dębnie? Samorządowcy przygotowują plan działania


Jaka będzie przyszłość Szpitala Powiatowego w Dębnie? Po tym jak szczeciński szpital MSWiA poinformował o tym, że nie przejmie placówki, właściciele szpitala - Gmina Dębno i Starostwo Powiatowe w Myśliborzu przygotowują plan działania. 


W związku z negatywnym wynikiem koncepcji przejęcia szpitala w Dębnie przez MSWiA ustalony został, po spotkaniu ze starostą myśliborskim i członkami zarządu, plan działania.

W środę 11 marca odbędzie się Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Szpitala w Dębnie, podczas którego omówiona zostanie sytuacja finansowa Szpitala oraz przedstawienie planów co do jego dalszej działalności w kontekście negatywnej odpowiedzi uzyskanej od Dyrektora SPZOZ MSWiA w Szczecinie w kwestii nabycia przedsiębiorstwa Szpital w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o. przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Szczecinie.

Jednocześnie starosta myśliborski wystąpił do Departamentu Zdrowia MSWiA w Warszawie z wnioskiem o przekazanie pisma, decyzji, bądź innego dokumentu zawierającego negatywne stanowisko w sprawie nabycia przedsiębiorstwa Szpital w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o. przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Szczecinie, na podstawie którego Wspólnicy Spółki Szpital w Dębnie otrzymali w dniu 2 marca br. pismo Dyrektora SPZOZ MSWiA w Szczecinie w sprawie, oraz przekazanie upoważnienia wydanego Dyrektorowi SPZOZ MSWiA w Szczecinie do udzielenia odpowiedzi wspólnikom Szpitala w Dębnie w imieniu Departamentu Zdrowia MSWiA.

W najbliższym czasie odbędzie się również nadzwyczajna sesja Rady Powiatu w Myśliborzu w celu poinformowania radnych Rady Powiatu, pracowników Szpitala w Dębnie, mieszkańców Powiatu Myśliborskiego oraz wszystkich zainteresowanych, o dalszych kierunkach działania i sytuacji Spółki Szpital w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o. Temu tematowi będzie poświęcona także analogiczna nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Dębna.

7 komentarzy:

 1. Kaczyński nie przesunie środków z "DISCO TVPiS"?

  NIE!

  Za 2mld wyborcy "DISCO RUSKO" będą dalej w zabobony Rydzykowe wierzyć!

  A leczyć się wyciągiem z KACZEGO FIUUTA!!

  OdpowiedzUsuń
 2. I dzięki takim typom jak ty zagłosuję na PIS! Wolę zabobony niż tak chorych z nienawiści jak ty. Amen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspolczuje... A wy towrzysze macie pamiec dobra ale... krotka!

   Usuń
 3. Partia rządzi p, partia radzi, partia nigdy was nie zdradzi. Wiwat PIS! PełOwcy popaprańcy to przeżytek! Amen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to już było przeszło 30.lat temu :DDD
   I tj jest właśnie poziom PISO RUSKICH!!!
   Komuniści musicie powyzdychać...tylko jeszcze z 20 lat wam to zajmie przynajmniej!!!
   Dlatego będzie "pocisk" aż wyzdychacie!!!

   Usuń
 4. Właściwie nie ma o czym debatować za pieniądze podatników, sprawa jest jasna, zostawić położnictwo i ginekologię, bo w Gryfinie zamykają , a w Dębnie jest na dość dobrym poziomie, a z reszty szpitala, albo wymienić lekarzy, albo zrobić dom pomocy społecznej i tyle w temacie.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.