Dwa nowe przypadki zakażenia koronawiursem w regionie!


Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Szczecinie potwierdziła w sobotę wieczorem (tj. 28 marca) kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Wśród zakażonych jest dwójka mieszkańców powiatu gryfińskiego. 

- Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2 - informuje nas Małgorzata Kapłan, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Szczecinie.

W sobotę wieczorem poinformowano o czterech osobach u których testy wykazały wynik dodatni. Wśród zakażonych jest dwóch mężczyzn w średnim wieku z powiatu gryfińskiego, są hospitalizowani w szpitalu przy ulicy Arkońskiej w Szczecinie.

Łącznie w sobotę poinformowano o 11 nowych przypadkach zakażenia w województwie zachodniopomorskim. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie wynosi 51 (w tym jedna osoba zmarła).  W powiecie gryfińskim na obecną chwilę stwierdzono łącznie trzy osoby zakażone koronawirusem.

Czytaj również:
Pierwszy potwierdzony przypadek koronawiursa w regionie!
Redakcja

10 Komentarze

 1. Czemu nie podajecie z jakiej miejscowosci

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy to ważne z jakiej miejscowości????
  Jest taka psychoza , że ludzie zamiast okazać zarażonym zrozumienie, solidarność chyba wytykali by palcami i traktowali jak trędowatych
  Ludzie poprostu się boją!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo prosty sposób : zastosować ,a wzorem Koreańczyków w smArtfonach aplikację lokalizującą zakażonego bez podania jego personaliów.Ilez to roboty !!..

   Usuń
 3. jeśli sąsiedzi nie są informowani że ktoś z klatki schodowej jest na kwarantannie to pytam KTO ma zawiadomić że lokator wychodzi z mieszkania i nie przestrzega kwarantanny ???!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. W dobie idiotów kichających na twarz czy liżących produkty w sklepach można po zarażonych wszystkiego się spodziewać. Adresu zamieszkania i nazwiska nikt nie wymaga ale moim zdaniem miejscowość powinna być określona !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież jest miejscowośc trzeba uważnie czytać

   Usuń
 5. Pierwszy zakażony z powiatu gryfińskiego nie był z Chojny, pozostaje mieć nadzieję, że dwie kolejne osoby też spoza. Z drugiej strony właśnie u dwóch panów z Chojny było podejrzenie zakażenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Było podejrzenie, czy są chorzy nie wiadomo. Ale napewno do kwarantanny się nie stosuja!

  OdpowiedzUsuń
 7. A wczoraj rozpoczoł się zjazd kierowców zNiemiec,którzy nie są poddawani kwarantannie.Jeżdzili po Chojnie swoimi mustangami ze swoimi kobietami i robili zakupy,roznosili zarazę- w Niemczech jest więcej zachorowań.Nie zazdroscimy wam pieniędzy ,ale nie przyjeżdzajcie co tydzień do Polski.zarabiajcie sobie ale nas zostawcie w spokoju.

  OdpowiedzUsuń
 8. A który to Dureń pozwolił na tę imprezę !!!..

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza