Reklama [góra]


Korek do granicy ma kilka kilometrów. Paraliż niemieckiego Schwedt [foto]


Ograniczenia wprowadzone po polskiej stronie granicy spowodowały ogromny korek, który paraliżuje niemiecką miejscowość Schwedt. 


W poniedziałek 16 marca około godziny 16:00 kolejka do granicy w Krajniku Dolnym miała kilka kilometrów, jest w niej wiele pojazdów ciężarowych, ponieważ transport towarów odbywa się bez zakłóceń. 

- Zamknięcie granic spowodowało, że ciężarówki poszły przez Schwedt. Efekt? Korek zaczyna się w mieście koło teatru... - napisał do nas Pan Arie. 

Każdy kierowca, który wjeżdża do Polski musi wypełnić specjalną ankietę, trwa to kilka minut. 

20 komentarzy:

 1. Jaką kur...ankietę!!! Na kogo bede glosowal do hu..!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po to aby gdy pazerność na euro zwyciężyła i dodatkowo zaraziłeś się wirusem to będą wiedzieli z kim jechałeś. A jak się nie podoba to dziub w d..pę i siedź w domu, a nie szlajasz się!

   Usuń
  2. Wyobraź sobie że jednak są ludzie którzy mimo wszystko muszą pracować i że przynajmniej niektórzy z nich są jedynymi żywicielami rodziny i nie wyjeżdżaj tu z pazernością bo każdy chce jak najlepiej zarabiać i zapewnić jak najlepszy byt swojej rodzinie. Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Wyobraź sobie, że sa ludzie którzy pracuja w Polsce i są jedynymi zywicielami rodzinami i drżą o rodzine, bo inni pomimo kwarantanny jeżdża za granice do pracy i igrają nie tylko swoim ale i innych zdrowiem i życiem. Pracujesz za granicą? Wynajmij hotel, pokój, mieszkanie i poczekaj tam tydzień, dwa i pracuj - tego nikt ci nie zabrania. A jeżdżąc w obie strony tylko podnosisz ryzyko przywleczenia choroby do Chojny i okolic. Tylko tyle i aż tyle.

   Usuń
  4. Pretensje do rządu że ci co wracają codziennie mogą przejeżdżać przez granicę a nie do poszczególnych osób które starają się zarabiać lepiej i żyć godniej. Skoro rząd tak ustalił to ludzie korzystają....niech zamkną całkiem granice i nikogo nie puszczają a zarazić to się możesz nawet od przeciętnego Kowalskiego który ma wirusa i kichnie obok ciebie.

   Usuń
  5. Narażanie reszty społeczeństwa, bo ktoś chce zarabiać w Euro. Jak tak, to wynająć kwadrat do spania u Niemca i przeczekać, albo urlop.

   Usuń
 2. ale ty jesteś głupi...

  OdpowiedzUsuń
 3. Następny głupio mądry się odezwał

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiejsza droga z pracy zamiast ca 1,5 h przez Osinów wyniosła ca 5 h 20 min przez Schwedt, a tylko 15 km dalej��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i bardzo dobrze. Trzeba było siedzieć w domu na urlopie, albo wynająć hotel w Niemczech.

   Usuń
 5. I ja pracuje w niemczech wziąłem urlop i koniec,, nie narzekam aczkolwiek i mi to nie pasuję , sytuacja jest wyjątkowa i nie mamy innego wyjścia ,
  Oczywiście przejście w Ośinowie Dolnym odciążyło by ruch w krajniku i wszyscy by skorzystali , ale na to wpływu nie mamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pracuje kilka km za schwedt pracę kończę o 16:00 a w domu zawitałem o 22:30... dziś pojechałem do szefa po wolne na ten czas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Korek nauczył Cię rozumu. Siedź w chałupie na d..pie i nie narażaj innych.

   Usuń
 7. I bardzo dobrze. Postoicie w korku to może pójdziecie po rozum do głowy. Trzeba było zostać w kraju, a jak nie to wynająć hotel, albo poprosić Hansa czy innego Adolfa o urlop. Grupa ludzi narażająca resztę społeczeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pracując za granicą nie macie tych swoich euro żeby posiedzieć w domu dwa tygodnie ???ja pracuje w POLSCE i nie Mam takiego problemu.ludzie jeśli tak bardzo martwicie się o byt swoich rodzin to najpierw martwcie się o ich zdrowie żeby nie okazało się że przez euro w oczach stracicie kogoś bliskiego i jak z tym później żyć i dla kogo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się.

   Usuń
  2. jak pracujesz w komunalce.to pewnie ze masz wolne.zamieść ulice mozna potem..prawda?

   Usuń
 9. Jak już się tam pracuje to lepiej zostać te dwa wikendy niż potem narobić kłopotu

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdy czytam te komentarze to zaczynam się obawiać że gdy będzie naprawdę źle do zaczniecie się zabijać. Czemu w nas tyle nienawiści?

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.