Porodówka i oddział ginekologii w szpitalu w Gryfinie zawiesza działalność


Oddział Ginekologiczno — Położniczy Szpitala Powiatowego w Gryfinie zostanie zawieszony od poniedziałku 9 marca. Pacjentki będą odsyłane do szczecińskich szpitali. 
Jak udało nam się ustalić, działalność oddziału ma być zawieszona od poniedziałku 9 marca, od godziny 15:00 do 30 kwietnia. Powodem są trudności kadrowe, dotychczasowy ordynator dr Andrzej Pieleszek odszedł na emeryturę, żaden z pracowników nie chciał objąć tego stanowiska. 

Szpital Powiatowy w Gryfinie ogłosił konkurs na stanowisko lekarza kierującego oddziałem. Rozstrzygnięcie miało zostać ogłoszone w piątek 7 marca, niestety nie wpłynęła żadna oferta. 

- Niezwłocznie zostanie ogłoszony kolejny konkurs — poinformowała w rozmowie z naszym dziennikarzem prezes szpitala Małgorzata Szewczuk.
Redakcja

3 Komentarze

 1. PISO reformy! Brawo Kaczyński Brawo!!!
  A wy z przekupionej "RUSKIEJ PISO PATOLI" dalej klaszczecie Rydzykowi i Kaczyńskiemu!!!
  To teraz "PISO KATOLKI" w Szczecinie będziecie rodziły PISO belzebubów!!!

  DO PIEKŁA Z PISO ZŁODZIEJAMI!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo! Za pańską głupotę i krtynizm.. Pańskie dzieci mogą być belzebubami o ile Pan/Pani owe powiada. Lecz nie tylko w Gryfinie w szpitalu jest problem z kadrą.. W Szczecinie też brakuje lekarzy.. To rozumiem że jeśli w Gryfinie zawiesili porodówkę rodząc dziecko żeby nie było określone "PISO belzebubem" to gdzie mam urodzić dziecko w województwie pomorskim czy Lubuskim?

   Usuń
  2. * kretynizm * posiada
   Zauważyłam że literówka i słownik się wkradł więc za te błędy przepraszam.

   Usuń
Nowsza Starsza