Rejestracja do poradni wyłącznie telefoniczna. Ważne informacje dla pacjentów Szpitala w Gryfinie


W związku z ogłoszeniem stanu epidemicznego w kraju w rejestracjach Szpitala Powiatowego w Gryfinie Sp. z o. o. zlokalizowanych w Gryfinie oraz Chojnie będzie obowiązywać tylko i wyłącznie rejestracja telefoniczna.


Poradnie specjalistyczne będą przyjmować pacjentów tylko i wyłącznie w trybie pilnym oraz z ustalonym planem leczenia. W pozostałych przypadkach wizyty zostaną przesunięte na okres późniejszy. Istnieje natomiast możliwość uzyskania teleporady. Wyniki USG oraz RTG będą wysyłane pocztą.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numery wskazane poniżej:
Rejestracja Gryfino 91 416 90 98
Chojna 508 879 146.

W celu ograniczenia potencjalnego ryzyka związanego z zakażeniem koronawirusem prosimy o przychodzenie do poradni na umówioną wcześniej godzinę, tak aby liczba oczekujących pacjentów pod gabinetem była jak najmniejsza.

Jednocześnie informujemy, że w oddziałach szpitalnych wstrzymane zostają hospitalizacje planowe. W związku ze stanem epidemicznym w kraju Szpital będzie realizował tylko świadczenia w trybie nagłym.

Planowe zabiegi wykonywane w Oddziale Chirurgicznym zostaną zrealizowane w okresie późniejszym, z zachowaniem kolejności osób wpisanych do kolejki oczekujących.
Dla spraw, które wymagają załatwienia w administracji Szpitala prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny bądź za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub mailowej.

Mając na uwadze dobro pacjentów oraz pracowników Szpitala proszę o zrozumienie dla wprowadzonych zmian w zakresie organizacji Szpitala.

Prezes Szpitala Piotr Ignaciuk
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza