Reklama [góra]Strażacy z Chojny na antenie ogólnopolskiej stacji. Zobacz video [video] [foto]


W głównym wydaniu "Wydarzeń" w Telewizji Polsat został wyemitowany reportaż o podpaleniu na poligonie strażackim. Wideo można już obejrzeć w internecie. - Nieznani sprawcy spalili ich magazyn z całym sprzętem który służył  jednostkom do ćwiczeń gaśniczych. Teraz nie mają na czym  ćwiczyć - powiedział  redaktor Bogdan Rymanowski prowadzący wydarzenia wieczorne. 

Przed kamerami wypowiedzieli się Sylwester Mruk, Jakub Stelmach i Sławomir Trzópek. W materiale wykorzystano również fragment filmu nagranego przez nasz portal z ćwiczeń strażackich w ubiegłym roku.

O zdarzeniu pisaliśmy w artykule Pożar na poligonie strażackim. Doszło do podpalenia. Strażacy na poradzieckim lotnisku w Chojnie mają wydzielone miejsce gdzie odbywają się ćwiczenia i manewry. W ubiegłym roku ćwiczyli tu wspólnie z kolegami z Niemiec, Ukrainy i Czech.

Materiał filmowy można obejrzeć na stronie Telewizji Polsat News w linki: 2020.03.06 - Wydarzenia 18.50 (od 20:14).7 komentarzy:

 1. Duzi chłopcy ze swoimi sikawkami, zamiast zalatwic to w swoim środowisku, to polecieli na skargę do mamusi! Żałosne! Nie ogrodzone, zabiezpieczone byle jak i potem płacz, bo znalazł się debil który to podpalił! I robicie sensację na cała Polskę, robiąc pośmiewisko z Chojny! Może jeszcze poleccie do Brukseli i niech przeprowadzą kolwjna debilna debatę: np. czy Polscy strażacy są zagrozeni? Szukajcie tych podpalaczy wśród was, w waszym otoczeniu, koledzy, znajomi. Ktoś musiał kogoś widzieć, coś słyszeć. Taki podpalacz z reguły szuka poklasku wśŕód swoich i na pewno pochwali się swoim "wyczynem idioty". A co do mebli, które zbieraliście, to wystarczy przejść się teraz koło bloków - pełno tego leży przy śmietnikach, bo gabaryty będą wywożone. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak takis mądry idz szukaj tego podpalacza , idz zbieraj te gabaryty z pod bloków . Chłopaki pewnie chętnie przyjmą taką bezinteresowną pomoc.

   Usuń
 2. Ot powiedział co wiedział

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak, podajcie, przywieźćcie, dajcie, znajdźcie! Stało się, ale to nie oznacza końca! Strasznie roszczeniowi zrobili się nasi sikawkowi! Jak po kasę, to wiecie gdzie sie zgłosić, jak po nowy sprzęt to wiecie kogo męczyć, ale kilka starych gratów to już nie ma kto przywieźć. Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe jak Ty byś był w sytuacji jak by ci tzw. Dorobek życia spłonął to gdzie Kurwa dzwonisz na straz A potem biegasz jak pojeb i błagasz burmistrza o dom i chuj wie co jeszcze samochód do straży każdej się należy jak by jeździli tymi starymi wysłużonymi samochodami to by nie dojechali na czas wiem bo sam jestem strażakiem i nieraz to aż same łzy lecą jak komuś się pali dorobek życia przez który kupę lat pracował nad tym

  OdpowiedzUsuń
 5. strazacy pala meblami z toksycznymi powlokami, wkladziny itp co na to ochrona srodowiska, a ponadto to telewizja klamie przy reportazu powiedzieli ze zostal spalony sprzet strazacki taki jak weze itp telewizja klamie

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.