W Mieszkowicach i Gryfinie odwołane zawody biegowe. Nowy termin Maratonu Dębno


XVIII Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka i Gryfiński Festiwal Biegowy to dwie imprezy z powiatu gryfińskiego, które zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka to bieg, który był nieodłącznym elementem uroczystości związanych z Forsowaniem Odry. 

- W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce uprzejmie informujemy, że tegoroczny bieg pamięci narodowej pn. „XVIII Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka” zostaje odwołany. Przepraszamy i zapraszamy za rok! - czytamy w komunikacie organizatora. 

Z kolei Gryfiński Festiwal Biegowy odbywał się w majówkę. Zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach - 10 kilometrów i w półmaratonie. 

Kolejna zmiana terminu Maratonu Dębno

Zawody w Dębnie zostały przeniesione na listopad 2020 roku.

Biorąc pod uwagę sugestie i opinie biegaczy dotyczące jesiennego terminu 47.Maratonu Dębno, po konsultacjach z innymi organizatorami biegów oraz Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, Komitet Organizacyjny podjął decyzję o wyznaczeniu nowego terminu na 15 listopada 2020 roku.

W związku z zaistniałą sytuacją, dotychczas uiszczone opłaty startowe za udział zachowują ważność w nowym terminie. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w tym terminie możliwy jest odbiór pakietu startowego. Dopuszczamy także przeniesienie opłaty startowej na inne osoby lub na kolejną edycję biegu w 2021 roku. Moduł zgłoszeń jest aktywny a regulamin biegu po zmianach wkrótce zostanie zaktualizowany
Redakcja

1 Komentarze

  1. Uff. Odetchnąłem z ulgą, bo myślałem, że w Chojnie coś odwołują. Ale później dotarło do mnie, że w Chojnie nic nie jest organizowane, więc jestem już spokojny.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza