Reklama [góra]


Wchodzimy właśnie w decydującą fazę.Do kiedy potrwa epidemia?


Polska walczy z konorwiusem na terenie naszego kraju wciąż obowiązuje stan epidemii. Wielu z nas zadaje sobie pytanie ile potrwa jeszcze epidemia? Naukowcy podali najnowsze wyniki badań.


Na podstawie statystyk państw Europy Zachodniej oraz procesów gospodarczych i demograficznych czy prognoz, wynika, że szczyt zachowań, a jednocześnie początek końca zagrożenia będzie okres między 12-20 kwietnia.

Wówczas liczba chorych osiągnie do nawet 10 tysięcy osób. Zahamowania choroby można spodziewać się w okolicach 15 kwietnia. Jedną z pozytywnych wieści jest to, że nic nie wskazuje na to jak do tej pory by mieliśmy podobną sytuację jak we Włoszech czy Hiszpanii.

Wszytko zależy od działań nas samych czy będziemy stosować się do zaleceń służb. To uda się łagodniej przejść wirusa niż w innych państwach krajów Europejskich.

4 komentarze:

 1. Najtrafniejsze to są prognozy dwóch głównych strategów Kaczyńskiego i Rydzyka! Czyli KASA musi się zgadzać!!!
  "Chińska zaraza" wybija w głównej mierze sponsorów ich cyrku!
  Czas POST KOMUNISTÓW - przemija bezpowrotnie...
  Pozdrowienia dla emerytów i moherów!

  OdpowiedzUsuń
 2. Epidemia potrwa do 9 maja bo 10 trzeba iść na wyboru

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie dla wyborów!!! Nikt mnie nie zmusi do wyjścia z domu..do 10.05.wszyscy raptowmie wyzdrowjeją A po wyborch wprowadzą stan nadzwyczajny bo liczba chorych będzie tragiczne duża..ludzie pomyślcie zanim wyjdziecie z domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja zrobie to co zawsze odkąd uzyskałem prawa wyborcze, będe miał to głeboko gdzieś i nie pójde, nawet jak przeniosą na później to i tak nie pójde , i to ścierwo i tamto ścierwo, jestem już tak zachartowany życiem w polsce że żadna partia mnie nie rozdupi jak dojdzie do władzy więc niech sie dzieje co chce, zresztą to i tak wszystko soros sponsoruje ten cyrk więc nara

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.