Reklama [góra]Znamy wyniki badań pacjentki z Chojny. To nie koronawirus


W Polsce odnotowuje się kolejne przypadki zarażenia koronawirusem. Tymczasem znamy już wyniki badań próbek pobranych od pacjentki z Chojny, są ujemne, a to oznacza, że kobieta nie jest zakażona koronawirusem. 


W rozmowy z naszym dziennikarzem Mateusz Iżakowski z Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie poinformował, że znane są wyniki badań próbek pobranych od czterech pacjentów z minionej doby, wszystkie były ujemne. 

Z kolei rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Szczecinie - Małgorzata Kapłan w rozmowie z portalem chojna24.pl potwierdziła, że pacjentka z Chojny nie jest zarażona. 

O zabraniu pacjentki z Chojny do szpitala w Szczecinie pisaliśmy w artykule Pacjentka z podejrzeniem koronwirusa w Chojnie. Specjalnym transportem trafiła do szpitala. Kobieta w ostatnich dniach wróciła z terenu Niemiec, wystąpiły u niej objawy chorobowe. Kwarantanną domowe objęto również rodzinę pacjentki. 

Ministerstwo Zdrowia podało, że do tej pory w Polsce odnotowano 17 przypadków koronawirusa. Na niektórych polsko - niemieckich przejściach granicznych pojawiły się kontrole, gdzie sprawdza się między innymi temperaturę pasażerów. 

10 komentarzy:

 1. Uff całe szczęście...napewno jeszcze pobędzie w szpitalu, po kilku dniach pobiorą wynik jeszcze raz do badań żeby mieć pewność..tego wymagają procedury.Zyczę dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KACZYŃSKI od ponad 5ciu lat w "Polrusie" jest "LEKIEM NA CAŁE ZŁO"!!!
   Dlatego ON zapewne ma szczepionkę ale Rydzyk mu nie pozwala się z nią dzielić!!!

   Usuń
 2. Pewnie się naćpała i wielce chora, niech się sprawdzi na hifa, jak i te całe patologiczne lotnisko. Nie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałeś zabłysnąć, tylko trochę Ci nie wyszło (czytanie ze zrozumieniem- pacjentka mieszka w bloku niedaleko centrum) a lotnisko jak się orientuję to nie centrum. A Poza tym widać masz dużą wiedzę na temat narkotyków i hiFa*��, to może sam się zbadaj, bo raczej sam jesteś patologia. Nie pozdrawiam

   Usuń
  2. czytając tego posta mam wrażenie że inteligencję masz wypisaną na twarzy, może byś się tak ujawnił?

   Usuń
 3. Radziłabym się zastanowić dwa razy przed udostępnieniem takiego komentarza nie znając sytuacji oraz osoby.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak można być tak beszczelnym i napisać że się ktoś naćpał..jesteś osobą wredną, chamską, i beszczelną...pomódl się za to żeby ciebie nigdy nie dopadł wirus i ktoś z rodziny tej Pani. Bo inaczej będziesz biedny(a)

  OdpowiedzUsuń
 5. Panika taka z tym coronawirusem że szok . Ludzie opamiętajcie się , wciskają wam że to choroba której trzeba unikać, dlatego wykupujecie wszytko że sklepów jakby wojna miała być. Na zwykłą grypę choruje i umiera o wiele więcej ludzi jak na tego wirusa . Zapamiętajcie to

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie bądź aż takim optymistą, oczywiście, że nie trzeba panikować, ale nie jest to też zwykła grypa, nie ma szczepionki, po przechorowaniu nie nabiera się na to odporności jak na grypę i są gorsze powikłania, a przede wszystkim nikt dziadostwa jeszcze nie zna, życzę wszystkim zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 7. Ludzie powoli wpadają w totalną paranoje:((

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.