Reklama [góra]


Zobacz nagranie z występu, który zachwycił publiczność. Tak śpiewała w filharmonii Hania Ferfet [video]


Dziesięcioletnia wokalista z Chojny oczarowała swoim głosem wszystkich uczestników koncertu rodzinnego "Edu Viruoso II - wokalny talent show", który odbył się w Filharmonii Szczecińskiej.  
Podczas niedzielnego koncertu wśród największych wokalnych talentów województwa zachodniopomorskiego znalazło się dwóch wykonawców z naszego regionu - Hanna Ferfet oraz Kacper Koster z Trzcińska Zdroju. Młodzi artyści śpiewali przy akompaniamencie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie. O ich występach pisaliśmy już w niedzielę. Wracamy do koncertu za sprawą filmu, który został udostępniony na stronie Filharmonii Szczecińskiej, na którym został uwieczniony fragment występu chojnianki.

Niedzielny koncert rodzinny "Edu Virtuoso II - wokalny talent show" przyniósł wiele emocji naszym młodym wokalistom, wyłonionym podczas castingu. Wśród widowni pojawiło się mnóstwo uśmiechu, radości oraz wzruszeń, m. in. przy wyjątkowym utworze „Pierwszy dzień” w wykonaniu Hani Ferfet, opowiadającym o życiu w powojennym Szczecinie. Pochodząca z Chojny dziesięcioletnia wokalistka, która była najmłodszą uczestniczką koncertu, doprowadziła niejednego twardziela do łez.Wykonanie - Hanna Ferfet, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie
Dyrygent - Miłosz Bembinow
Kompozycja, orkiestracja utworu - Mateusz Czarnowski
Tekst - Agata Kolasińska
Realizacja - SeeTV

3 komentarze:

 1. GRATULUJĘ HANIU!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie redaktorze...
  W tytule Hania Ferfet

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się wzruszyłam, pięknie.
  Gratulacje dla Hani i oczywiście Pani Oli.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.