Reklama [góra]


Badania na przeciwciała anty-SARS-CoV-2 można wykonać w laboratorium w Chojnie


W laboratorium Diagnostyki przychodni Salus w Chojnie przy ulicy Kościuszki można wykonać odpłatne badania na koronawiursa. Pacjenci w Chojnie mogą wykonać dwa rodzaje testów na koronawiursa - test serologiczny i test kasetkowy, cena zaczyna się od 129 złotych. 

Celem badań serologicznych jest zidentyfikowanie przeciwciał anty-SARS-CoV-2, które powstały po kontakcie z wirusem. Nie potwierdzają ani nie wykluczają zakażenia koronawirusem. W ramach testu kasetkowego następuje jakościowe oznaczenie przeciwciał w klasie IgM oraz IgG, a podczas testu serologicznego – półilościowe, a więc dokładniejsze niż jakościowe, oznaczenie przeciwciał w klasie IgM/IgA oraz IgG. Dodatni wynik badań może świadczyć o przebyciu zakażenia w przeszłości lub toczącej się infekcji. Wynik ujemny nie wyklucza zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Punkt pobrań jest czynny obecnie w poniedziałek, środę i piątek od 7:30 do 11:00. 

11 komentarzy:

 1. To po co to skoro i tak nie ma pewności

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewna jest tylko śmierć i podatki

  OdpowiedzUsuń
 3. Masło maślane, szkoda było sobie oczy tylko nadwyrężać. Nic konkretnego nie napisaliście

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecież to proste dodatni wynik świadczy o przebyciu zakażenia , a ujemny nie wyklucza zakażenia bo np. zakażenie dopiero się zaczęło i nie ma jeszcze wytworzonych przeciwciał .Test który określa w PCR wirusa można wykonywać siedem dni po kontakcie z osobą chorą .Niestety kosztuje ok 500 zł i jak widać z doniesień prasowych do końca nie jest miarodajny .To badanie to badanie przesiewowe .Przy wyniku dodatnim trzeba robić badanie w PCR

  OdpowiedzUsuń
 5. W przychodni Dom na Odrzański robią od 4 dni

  OdpowiedzUsuń
 6. W przychodni Dom na Odrzańskiej robią od 4 dni swoim pacjentom i to badania PCR.

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie badania wykonują tylko i wyłącznie specjaliści w szpitalu ba Arkońskiej, procedura wymaga specjalistycznego sprzętu który jest bardzo drogi. .Ciekawi mnie na jakiej podstawie przychodnia wykonuje te badania i jak one się odbywają. Ja napewno wolał bym być przebadany przez specjalistów. Ale cóż wolnoć Tomku w swoim domku....Kto bogatemu zabroni...A po 2 bez jakichkolwiek objawów wirusa wynik nie wyjdzie...Posłuchajcie profesorów którzy o tym trąbią w tv bardzo często..
  ...

  OdpowiedzUsuń
 8. badania w laboratoriach diagnostyka sa niewiarygodne, zreszta cala sluzba zdrowia jest niewiarygodna, tylko patrza jak kase wyciagnac, trzeba skonczyc z finansowaniem lekarzy pielengniarek i szpitali, ich uslugi sa zbyt drogie , Brak efektow brak kasy, Dalimsy sie zrobicc w balona zgadzajc sie na obowiazkowe zusy, Taki lekarz ma wille mimo ze efektow leczenia nie ma, ja wole umrzec 5 lat predzej ale nie byc okradany

  OdpowiedzUsuń
 9. Do jhjh ... Kaczyński też ma wille a gówno robi...

  OdpowiedzUsuń
 10. My mówimy chyba o ten laboratorium
  Po prosto wstyd ��

  https://www.gazetachojenska.pl/gazeta.php?numer=09-39

  OdpowiedzUsuń
 11. I znowu na forum produkuje się osoba ,która nie potrafi prawidłowo skonstruować po polsku zdania i jeszcze odgrzewa stare kotlety .Dziwne . Może wiecie kto to .

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.