Reklama [góra]


Filmy, gry, gotowanie... wójt zachęca #zostanWdomu


Jak spędzać wolny czas gdy rząd apeluje aby pozostać w domu? Swoje pomysły na portalu społecznościowym prezentuje wójt Widuchowej Anna Kusy-Kłos. Sprzątanie, książki, gry planszowe, gotowanie, filmy i wirtualne gry e-sportowe - to tylko kilka pomysłów na spędzenie czasu, którego ostatnio każdy z nas ma wiele. 

- najlepiej na (e)sportowo w tych trudnych czasach Xbox wrócił do łask, bo dzięki niemu w salonie mogę mieć ring bokserski, kort tenisowy, pole golfowe czy boisko do siatkówki - napisała pod ostatnim zdjęciem wójt Widuchowej. 

Na zdjęciach widać jak boksuję z wirtualnym przeciwnikiem - mega fajna zabawa, ale zmęczenie wcale nie mniejsze niż na prawdziwym ringu czy boisku.

Anna Kusy-Kłos apeluje aby nie bagatelizować sprawy, dbać o swoje zdrowie i jeżeli nie ma potrzeby, nie wychodzić z domu. 


8 komentarzy:

 1. Z rozpuszczonymi kłakami zabierać się do przygotowania potraw-nie za bardzo higieniczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak sie ma kase to czemu nie

  OdpowiedzUsuń
 3. Już zmień te leginsy , bo ci ciśnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z całym szacunkiem ale gdybym miała taką pensję jak pani to też bym chętnie siedziała sobie w domu i niczym się nie przejmowała. Znam takich ludzi ktorzy już pomału nie mają co do garnka włożyć i nie śpią po nocach z obawy o swoją przyszłość bo stoją u progu bankructwa a ty kobieto szczerzysz się tu do fotek i mówisz innym co można robić w czasie kwarantanny. Żal mi cię i twojego głupiego podejścia do tej całej sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 5. porażka na maxa

  OdpowiedzUsuń
 6. To jest cała przepocona: zna problemy zwykłych ludzi : hasło jej przed wyborami, szczególnie starszych i biednych .Wstyd .

  OdpowiedzUsuń
 7. Ludzie popatrzcie co wy piszecie.... Siedzicie w domach na dupach i tylko hejt wam w głowie.
  Zdjęcia są z osobistego konta Pani wójt więc niech wrzuca sobie co tam chce. Pokazała życie prywatne, że jest szczęśliwa a wszystkich to boli chyba, smutne.
  Ja życzę Pani Ani samych pogodnych dni ❤️

  OdpowiedzUsuń
 8. Te tyrajace komentarze O Pani sołtys napisała zapewne inna zazdrosna sołtys z innej wsi. Zazdrość i tylko zazdrość! Też możecie wrzucić zdjęcia jak gotujecie nikt wam nie broni. A nie innych tylko potraficie grać z zazdrości! Bezczelne!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.