Ich filmy oglądają miliony. Vito i Bella z naszego regionu podbijają internet [video]


Vito i Bella to para popularnych vlogerów. Obydwoje prowadzą swoje kanały w serwisie You Tube, ich filmy oglądają miliony fanów. Nie każdy jednak wie, że internetowi celebryci pochodzą z naszego regionu. 

Kanał Vita na You Tube śledzi ponad 2 miliony osób. Z kolei Bella na swoim profilu ma ponad 700 tysięcy subskrybentów. Adam i Paulina, bo tak brzmią ich prawdziwe imiona, wcielają się w bohaterów gier komputerowych, które są skierowane do najmłodszych. 

Pod  koniec 2019 roku para youtuberów wydała pierwszy muzyczny klip pod tytułem Tsunami. Utwór obejrzało ponad 7 milionów widzów. Na swoich kanałach w mediach społecznościowych  podkładają głównie głosy do popularnej gry Minecraft. Ich filmy podobają się głównie najmłodszym internautom. Wirtualne przygody Vita i Belli śledzi miliony widzów w wieku 6, 7 a nawet 10 lat. 

- Siedzimy obok siebie, nagrywamy, te nasze reakcje są na spontanie. Zmieniamy się w te postacie, tam jesteśmy. Vito i Bella, zawsze jesteśmy weseli - mówią Paulina i Adam, którzy pochodzą z miejscowości w gminie Mieszkowice. 

Niedawno ta dwójka wystąpiła w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. Reportaż można obejrzeć na stronach telewizji TVN pod linkiem: Vito i Bella, czyli internetowi idole najmłodszych. Tę parę pokochały wszystkie dzieci


Redakcja

2 Komentarze

Nowsza Starsza