Połamane krzyże, zniszczone znicze i groby. Ktoś zdemolował cmentarz [foto]


Ktoś zdemolował kilka grobów na cmentarzu komunalnym przy ulicy Odrzańskiej w Chojnie. Sprawa została zgłoszona na policję. Kilka połamanych krzyży, zniszczone groby, porozbijane znicze i kwiaty — ktoś zdemolował część cmentarza w Chojnie. Ucierpiało kilka grobów w okolicach ołtarza. O tym przykrym zdarzeniu poinformowała nas czytelniczka. 

Na cmentarzu w piątek (tj. 3 kwietnia) był nas reporter. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Chojnie zrobiło dokumentację fotograficzną a sprawa została zgłoszona na policję. Pracownicy PUK przystąpili do sprzątania zniszczeń spowodowanych przez wandali. Redakcja

9 Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Ruska-PISO bojówka rozprawiała się z lewacką opozycją!

   ks.Czarny

   Usuń
 2. Jak można być tak beszczelnym i zrobić takie coś...osoba lub osoby które to zrobiłby powinny ponieść srogą karę..A dusze zmarłych nie pozwolić im spać spokojnie do końca życia.

  OdpowiedzUsuń
 3. To są nienormalna ludzie jak tak można zdewastowac. Patologia pierdolona inaczej tego nie mogłem nazwać.

  OdpowiedzUsuń
 4. A może monitoring ? Cmentarz nie jest tak ogromny ,a poprawiłoby skuteczność bezpieczeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 5. To na pewno zrobił ten ruski gangster anty pis-rus... no ale na cmentarzu borute robić rozumiem na chojna24 owszem ... Gdzie ten komuch może się w końcu odezwie ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Niby były kamery wcześniej a grób zniszczony

  OdpowiedzUsuń
 7. W takim miejscu jak cmentarz powinny być kamery dla bezpieczeństwa. Nie pierwszy raz coś takiego się wydarza więc burmistrz miasta i gminy powinien podjąć decyzję i zamontować kamery.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak, kamery powinny byc zamontowane.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza