Reklama [góra]


Podejrzewasz u siebie zakażenie koronawirusem? Możesz uzyskać teleporadę


Teleporada jest usługą przygotowaną z myślą o pacjentach, którzy podejrzewają, że są zakażeni koronawiursem. Mogą oni w prosty sposób umówić się na teleporadę lekarską lub pielęgniarską w formie wideorozmowy lub telekonsultacji. Podczas konsultacji pacjent może otrzymać e-receptę bądź e-zwolnienie.

Aby pacjent mógł skorzystać z teleporady, powinien wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie pacjent.gov.pl [kliknij tutaj]. Na podany w formularzu adres e-mail otrzyma wiadomość, w której zawarta będzie instrukcja. Pacjent może połączyć się z pracownikiem medycznym za pomocą komputera lub laptopa wyposażonego w kamerę, mikrofon oraz głośnik bądź przez telefon.

Teleporadę można uzyskać w godzinach 7:00-8:00 i 18:00-22:00 w dni robocze oraz w godzinach 7:00-22:00 w soboty, niedziele i święta.

W godzinach 8:00-18:00 w dni robocze pacjent powinien w pierwszej kolejności skontaktować się z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej. 

1 komentarz:

  1. po skontaktowaniu się z lekarzem Podstawowej Opieki Zdrowotnej i tak dostaniesz tylko teleporadę żebyś zgłosił się na drugą teleporadę, a na koniec dopóki nie będziesz umierał to i tak każą ci siedzieć w domu

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.