Reklama [góra]


Przejeżdżając przez granicę próbowali ominąć obowiązkową kwarantannę


W Krajniku Dolnym funkcjonariusze Straży Granicznej skontrolowali dwa busy, których kierowcy w wieku 28 i 30 lat przedstawili listy przewozowe CMR świadczące o przewozie rzeczy z przeprowadzki. Dokumenty te miały ich zwolnić z obowiązku odbywania kwarantanny. 

Strażnicy graniczni ustalili, że mężczyźni wieźli bagaże należące do pięciu Polaków. Jak się okazało, kierowcy wysadzili ich przed mostem granicznym po stronie niemieckiej, a gdy podróżni pieszo przekroczyli granicę, mieli ich zabrać i wspólnie kontynuować podróż. Mężczyzn skierowano do odbycia kwarantanny, której swoim postępowaniem chcieli uniknąć.

fot./źródło: Straż Graniczna

26 komentarzy:

 1. Tylko wysokie kary i przedłużyć zamknięcie granicy. Działali z zamiarem popełnienia przestępstwa - tak to powinno być traktowane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki mądry jesteś... Nie widziałam już męża miesiąc przez te zamknięcie!!!

   Usuń
  2. po co przedłużać zamknięcie granic dlatego bo masz interes w tym a ktos ma inny pogląd na to .ja tylko będziesz jechał na zakupy lub na urlop niechej ci zamkną granice przed nosem

   Usuń
  3. Pani mąż to porządny odpowiedzialny człowiek. Oby to wszystko jak najszybciej się skończyło, żebyście Państwo mogli normalnie żyć.

   Usuń
  4. Ja nie mogę udaremnili przestępstwo. Zjebany kraj gnębiony swoich obywateli. Siedźcie sobie zjeby w domach na kwarantannie do końca życia. Dajcie innym żyć tak jak się im podoba. Walcie się razem ze swoim wirusem i pojebanym patologicznym rządem. Niech żyje wolność!!!!!!!!

   Usuń
  5. Tak jest niech żyje wolność! Spierdalaj!

   Usuń
 2. ten ,który napisał pierwszy komentarz jest nie normalnym człowiekiem,wirusa nie ma czy tak ciężko to zrozumieć ,że to jest zagrywka przez Rząd i WHO.Ile jeszcze potrzeba na to dowodów.? co dziennie tylu specjalistów się wypowiada ile jest wiadomość w internecie nie w telewizji bo oni kłamią.Tragedia z Naszym Narodem jacy są zahipnotyzowani przez TV i Rząd.Granice już dawno powinni po otwierać i to bez żadnych kwarantann .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gryfinianka, ty powinnaś zastąpić ministra Szumowskiego. Normalnie nie wiedziałam, że najlepszy wirusolog wykształcony na fejsbuku i innych ściekach mieszka w Gryfinie.

   Usuń
  2. Radze skonsultowac sie z dobrym specjalista.bo ten dotychczasowy cos pania oszukuje lub za slabe leki daje

   Usuń
  3. Ta pani nie jest z Gryfina, tylko się podszywa. A lekarz, fakt - oszukuje ;)

   Usuń
  4. Gryfinianka tej PISO-ciemnocie nie wytłumaczysz... Oglądając ponad 5.lat reżimową telewizje to ci idioci są już gorzej jak zombi!
   Nie oszukujmy się PISO-elektorat to głównie patologia, ludzie z podstawowym czy zawodowym wykształceniem! Jednym słowem biedota szeroko rozumiana... Te głąby tylko oglądają TV bo odczytania mądrych książek czy publikacji to ich mózg boli! Dlatego uważają się za lepszy sort... bo chcą się w jakiś sposób dowartościować! A Rydzykowy pedi Kaczyński to ich król! Niestety w Polsce moher rządzi bo opozycja też jest ch*j warta!
   Pozdrawiam!

   Usuń
  5. Gryfinianka ciemnocie nie przetłumaczysz. Oni są najmądrzejsi i plują na tych którzy mają inne zdanie niż oni... Że narażamy siebie i swoje rodziny i jeszcze cały naród! Haha śmiechu warte. Siedźcie sobie dalej w domowych aresztach! Żeby was czasem świeże powietrze nie zabiło pajace.

   Usuń
  6. Koronawirus to ściema

   Usuń
 3. Jakie wysokie kary zapłacili? SANEPID powinien im dowalić z automatu pięciocyfrową kwotę. Tylko tak można niektórych nauczyć porządku. No i popieram, uszczelnić granice.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dupę sobie uszczelnij bo cię ksiądz jakiś zerżnoł parówo rucha a w ryj

   Usuń
 4. Mnie osobiście takie zachowanie nie dziwi.Ludzie wracajacy z pracy nie mają wykonanych testów, odbywają kwarantannę wraz z całymi rodzinami.Siedzą 2 tygodnie pozbawieni zarobku,rodzina w domowym więzieniu.Monitorując stan zdrowia! Zdrowy,a może nie...Gdzie są te tysiące wykonanych dziennie testów?...Pytam...Polska!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale podobno tak dobrze zarabiają, wielokrotnie więcej niż w Polsce, i te dwa tygodnie doprowadza ich do ruiny? No nie kumam.

   Usuń
  2. Może i nie doprowadza! Ale jak by nie pojechali to by pracę stracili a w tej sytuacji to w Polsce się nie znajdzie pracy, sam siedzisz z dupą w domu! A opłaty, kredyty trzeba płacić i utrzymać rodzinę. Pomyślcie czasami co piszecie!

   Usuń
  3. Nie kumasz bo jesteś debilem

   Usuń
 5. To skumaj blaznie jeden. Nie starcza im na życie bo większość środków pienieznych oddaje do tego po.... Kraju odzywa się jedna z drugą co na kanapie tvppis śledzi. Ciemnogród to mało powiedziane. Zamień się jedna z drugą z pracownikiem transgranicznym i wtedy pogafamy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jeśli ktoś ma robotę w kraju, to też ma się zamienić? Skoro tyle oddają tutaj, to nikt ich nie zmusza, mogą oddawać tam. Tylko, czy będzie się wtedy opłacało? Jednak chyba tutaj jest lepiej oddawać skoro tak robią.

   Usuń
 6. rozstrzelać!!!! jak w Korei są dorośli i świadomie to zrobili na szkodę całego narodu polskiego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I o oto przykład wypowiedzi typowego prawdziwego PISO-faszysto-rasisty! Dlatego zawsze ale to zawsze będziecie dla mnie "ruskimi szmatami"...

   Usuń
 7. Pewnie ludzi pracujących za granicą krytykują tylko ci którzy siedzą z dupami w domach i nie wiedzą co to praca,może rząd niech zabierze 500+ i zobaczymy czy dalej jedna z drugą będzie tak dalej komentować to że ludzie chcą normalnie żyć. Oczywiście chcem od razu podkreślić że właśnie dzięki naszej pracy za granicą macie te swoje 500 i weźcie się w końcu do pracy a nie całe życie od państwa ciągnąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PISO-cymbalizna myśli, że z socjalu staną się milionerami! A na miliony trzeba zap*erdać! A to kosztuje dużo poświęceń, wyrzeczeń i czasu... Ale jak ktoś ma to zrozumieć skoro ma Kaczyńskiego i kurwizję zamiast mózgu! To te efekty widać na każdym rogu... niestety w całej Polsce!

   Usuń
 8. Jedziecie po tym PiSie zapominając i w jakiś sposób nawet gloryfikujac resztę tych idiotow z Sejmu. Przykro to mówić ale nie ma w Polsce żadnej partii godnej rządzić tym krajem.
  A naród polski to dno, wystarczy popatrzeć choćby na YT jakie go*wno jest na czasie i co się ogląda.
  Rada dla wszystkich niezależnie od wykształcenia czy posiadanych dóbr materialnych. Zacznijcie zmianę od siebie Pajace potem oceniajcie innych. Cebulaki

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.