Reklama [góra]


Rząd chce zaoferować listonoszom premie za wybory


Rząd chce zaoferować listonoszom premię za udział w przeprowadzeniu korespondencyjnych wyborów prezydenckich. W środę minister Jacek Sasin poinformował, że... rozpoczęto druk kart wyborczych. 

Te informację mogą oznaczać jedno - rząd Prawa i Sprawiedliwości za wszelką cenę dąży do przeprowadzenia majowych wyborów prezydenckich. Każdy wyborca pocztą otrzyma tzw. pakiet wyborczy. 

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, do których dotarli dziennikarze RMF FM, rząd zamierza przyznać listonoszom dodatkowe wynagrodzenie. Ma to być premia za pomoc w organizacji wyborów korespondencyjnych, które planowane są na 10. maja. Dodatkowa pensja ma mieć równowartość miesięcznego wynagrodzenia.

Pensja listonosza wynosi średnio 2750 złotych brutto. Ustawę w sprawie tzw. "wyborów kopertowych" kilka dni temu uchwalił sejm. Teraz ustawa trafiła do senatu. 

5 komentarzy:

 1. Fałszerstwa będą bo o dziwo giną kompletne dane z różnych serwerów! A po drugie primo będą wiedzieć kto jest za kim! Gdzie demokracja? A po trzecie primo suprimo tylko Kaczyńska bita pała tego najbardziej pragnie bo KASA KASA KASA...WŁADZA ! Podobnie jak u Putina czy Orbana!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. RUSCY PISO TOWARZYSZE BOJĄ SIĘ ZE WSZYSTKO W KOŃCU WYJDZIE NA JAW I DLATEGO POD OSŁONĄ NOCY Z PREMIAMI... ANDREJ WYGRA!
   A TO BĘDZIE OZNACZAĆ KONIEC DEMOKRACJI I ZMIANA NAZWY NA NOWĄ ROSIJE ALE KACZYŃSKIEGO A NIE PUTINA!!!
   A TE CZARNE PEDALSKIE PAŁY I STADIONOWI FASZYSTO-RASIŚCI IM WTÓRUJĄ BO KASA KASA WŁADZA!
   JEEBBBAAAĆĆĆ RUSKI PIS I ICH RUSKĄ KURWIZJĘ!!!

   TV

   Usuń
 2. a już teraz Pan Sasin ograniczył lub wręcz zablokował dystrybucję przesyłek z zagranicy. Zakupy z Aliexpress nie dotrą do nas szybko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Choć nie wierzę w tego wirusa i uważam że to wina 5G to szkoda że nie dadzą pielęgniarkom i pielęgniarzom bo to oni wykonują heroiczną pracę. Przez takie kolosalne nagrody naprawdę będziemy w czarnej dupie bo nie będzie pieniędzy na nic a towar pójdzie tak do góry że większości z nas nie będzie stać na podstawowe potrzeby.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozdawajcie dalej pieniądze lekką ręką a potem wyraźcie glebokie ubolewanie nad tym że ludzie nie będą mieli za co jedzenia kupić. Tylko zwróćcie uwagę na to że bardzo wielu podatników teraz nie pracuje i nie płaci podatków. Ale skoro nasz kraj jest mlekiem i miodem płynący...

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.