Reklama [góra]


Sędziowie w maskach i z elektronicznym gwizdkiem? Co z dokończeniem sezonu piłkarskiego?


Rozgrywki prowadzone przez Polski Związek Piłki Nożnej mają zostać dokończone. Dotyczy to meczów Ekstraklasy oraz I i II ligi. Wciąż nie wiadomo co z niższymi ligami. Prawdopodobnie na przełomie maja i czerwca wrócą rozgrywki Ekstraklasy a następnie pozostałe ligi i Puchar Polski. Zgodnie z ostatnią decyzją władz regionalnych, do 11 mają wciąż pozostają zawieszone rozgrywki w niższych ligach. 

 - Zgodnie z komunikatem opublikowanym po spotkaniu Prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, , wszystkie mecze III ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet oraz mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych, zostają odwołane do 11 maja 2020 roku włącznie.

Działacze i kluby rozważają różne scenariusze, już wcześniej wspominaliśmy, że oprócz wznowienia sezonu może dojść do jego anulowania lub np. zakończenia na etapie rundy jesiennej. 

Maski i elektroniczny gwizdek na stadionach

Jeżeli piłkarze powrócą do gry, rozgrywanie spotkań może się nieco zmienić. Najpewniej mecze będą odbywały się przy pustych trybunach. Według informacji podanych przez Przegląd Sportowy niewykluczone, że sędziowie będą nosili maski i korzystali z elektronicznego gwizdka. 

1 komentarz:

  1. Ekstraklasa? A na co to komu..
    Zamknąć zapomnieć i nie wspominać

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.