Reklama [góra]


Starsza kobieta zakażona koronawiursem. Nowy przypadek w powiecie gryfińskim


Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zakażenia koronawiursem. W poniedziałek wielkanocny testy laboratoryjne potwierdziły u kolejnych 260 osób zakażenie wirusem Sars-CoV-2, wśród nich jest jedna osoba z powiatu gryfińskiego. 

W województwie zachodniopomorskim potwierdzono zakażenie koronawiursem u 10 osób, wśród nich jest między innymi dwóch pracowników szpitala w Zdunowie i starsza kobieta z powiatu gryfińskiego, to 19 przypadek z regionu. 

Według stanu na poniedziałek 13 kwietnia w sumie w Polsce zakażonych koronawiusem jest 6934 osoby, w tym 245 osób zmarło. Czytaj również:

7 komentarzy:

 1. pewnie byla poddana silnemu promieniowaniu elektromegnetycznemu jakim jest 5G

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się tyle że jesteśmy nielicznymi którzy potrafią używać swojego rozumu a większość to niestety ludzie którym ich życie kreuje telewizja.

   Usuń
  2. Dokładnie widać co z ludźmi robi tv wystarczy wyjść na miasto

   Usuń
 2. Dlaczego nie podaje się zk dokładnie jest aby inni mogli bardziej uważać w tych miejscach czy to celowe działanie i trucie ludzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1155070574825567&id=337318633267436 proszę poświęć 10min i przeczytaj tekst że zrozumieniem.

   Usuń
 3. https://youtu.be/heFWlwE9Dic

  OdpowiedzUsuń
 4. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK TA WYMYŚLONA EPIDEMIA... JEST ZA TO ODPALANE 5G NA NASZEJ ZIEMI... Polaku wstań z kolan!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.