Reklama [góra]


Usługi kurierskie w czasach epidemii. Obniżamy cenę wysyłki krajowej!


W redakcji chojna24.pl świadczymy również usługi logistyczne. Możesz u nas wysłać paczkę w dowolne miejsce w Polsce i na świecie. W związku z epidemią ruch kurierski wzrósł, wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszym klientom obniżamy cenę przesyłki krajowej. 


Czasowo wprowadzamy nową usługę wysyłki paczki standardowej (do 30 kg, suma długości wszystkich trzech boków do ok 200 cm, paczka musi posiadać kształt prostopadłościanu, najlepiej jeżeli jest spakowana w kartonie) kurierem Pocztex w cenie 20 złotych (taniej niż na Poczcie Polskiej)!

Cały czas realizujemy wysyłki zagraniczne. Ze względu na nałożone obostrzenia w niektórych rejonach świata, ceny przesyłek międzynarodowych mogą nieznacznie się zmienić. 

Gdy chcesz wysłać paczkę jak najtaniej... 

Najtańszymi przesyłkami są tzw. paczki standardowe. Przesyłka musi być spakowana w karton (lub obłożona kartonem), posiadać kształt prostopadłościanu. Opakowanie nie może posiadać żadnych odkształceń. 

Wyślij do paczkomatu... 

W naszej ofercie posiadamy również możliwość wysyłki kurierskiej za pośrednictwem firmy InPost. Paczkę możemy nadać do dowolnego paczkomatu w kraju. 

W naszym punkcie wyślesz nie tylko paczkę ale również palety. Realizujemy również wysyłkę paczek niestandardowych (w przypadku takich przesyłek zalecamy kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem e-mail: kurier@chojna24.pl). Wysyłamy również opony i koła samochodowe. 

Jak pracujemy? 

Nasze biuro w Chojnie przy ulicy Bałtyckiej 14 (w pobliżu myjni Ehrle) w związku z aktualną sytuacją pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:30. U nas nie musisz czekać w długich kolejkach. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.