Reklama [góra]


Archidiecezjalne Dni Młodych będą w zmienionej formie [video]


Setki młodych ludzi mieli przyjechać do Chojny. Miasto miało być gospodarzem Archidiecezjalnych Dni Młodych jednak ze względu na epidemię kornawiursa wydarzenie nie może się odbyć w takiej formie, jaką pierwotnie planowano. Archidiecezjalne Dni Młodych miały odbyć się w majówkę, z powodu aktualnej sytuacji w Polsce i na świecie wydarzenie zostało przełożone na wrzesień. 

- Od roku przygotowywaliśmy się bardzo intensywnie razem z gminą i z parafianami z Chojny na kolejne Dni Młodych [...]. Zakładamy, że w tym roku w jakiejś formie ADMy odbędą się - mówi  ks. Marcin Szczodry, organizator wydarzenia. 

Więcej infromacji na temat tegorocznych ADM-ów w wywiadzie, którzy przeprowadził Przemysław Kaweński z portalu ichtis.info. 


7 komentarzy:

 1. CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE TO ODWOŁALI! NIE NAZJEŻDŻA HORDA ROŻNEJ MAŚCI WERBUJĄCYCH CZARNYCH HABITÓW DO SEKTY! W RADIU MARYJA CZY TV TRWAM DAJĄ TAM CODZIENNIE SWÓJ PO_PIS! AKYSZ Z TYMI CZARNYMI BIZNESMENAMI I PEDO FILAMI !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty to pewnie jesteś ze stowarzyszenia elektroniczni... żal mi ciebie żeś taki głupi!

   Usuń
 2. A te nie legalne techno za pasem będzie w tym roku bedzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz na myśli kontrolę lotu elektronicznych? Byłam tam w zeszłym roku pierwszy i ostatni raz na tej imprezie dla ćpunów i narkomanów! Chwalą się na fejsie że dotacje biorą z unii europejskiej i od bosmana a teraz szukają głupków do sprzątania lotniska! Nie rozumiem burmistrz Chojny że na takie coś pozwala bo tam ani nie ma ochrony ani karetki ani policji! Gdzie w zeszłym roku to bijatyka była!!!
   Lepsze już by były dni młodzieży!

   Usuń
 3. Niestety muszę potwierdzić to co jest napisane w komentarzu wyżej, szukają wolontariuszy czyt.jeleni do roboty. Hasełko sprzątanie lotniska ale tylko twoimi rękoma a w ramach podziękowania za wolontariat obsmarują ci dupę.Dwa lata tam pomagałam, o dwa lata za dużo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Banda złodziei a zwłaszcza ten ich prezes! Dotacje biorą do swoich kieszeni! A później łosi szukają do sprzątania! Prokuratura powinna prześwietlić te stowarzyszenie!

   Usuń
  2. Przecież ten cały prezes to diler i ćpun co znęca się nad rodziną i żonę leje!!! Zresztą były urzędnik gminy Chojna co go wyrzucili bo narkotyki sprzedawał!!

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.