Awantura z udziałem imigrantów w supermarkecie. Poszło o... brak maseczkiJedna osoba została ranna podczas awantury z udziałem migrantów z Afryki na terenie jednego supermarketów w przygranicznym Schwedt.


Do zdarzenia doszło w ubiegły  weekend. Jak informują tamtejsze media awantura, w zdarzeniu brały udział cztery osoby. Mężczyzna w wieku ok 40 lat zwrócił uwagę grupie młodych ludzi, że nie mają maseczek ani rękawiczek, które w związku z epidemią koronawiursa są w Niemczech zalecane w miejscach publicznych. 

Został zaatakowany przez trzy osoby. Następnie konflikt przeniósł się na zewnątrz. Tam ofiara  została rzucona  na ziemię i pobita. Świadkowie i ochrona sklepu natychmiastowo wezwali służby, które oponowały sytuację.

Młode osoby zostały zatrzymanie przez miejscową policję to między innymi 18-latek z Gwinei. Uczestnikom bójki również była potrzebna pomoc medyczna. 
Redakcja

3 Komentarze

  1. No to teraz Niemiec posiedzi. Za brak szacunku do multikuli i oczywisty rasizm.

    OdpowiedzUsuń
  2. A kogo to obchodzi, co się w byłym ddr wyprawia. Mało to ważnych spraw w polskim regionie?

    OdpowiedzUsuń
  3. Niemiec nie zrozumiał, że ograniczenia to dotyczą Niemców, a "goście" mogą wszystkie zasady i przepisy prawa mieć w dupie.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza