Jak funkcjonuje Wydział Komunikacji i Transportu?


Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Chojnie wciąż pozostaje zamknięta. Interesanci są obsługiwani w Gryfinie, ale aby załatwić sprawę muszą umówić się wcześniej na wizytę. 


Filia w Chojnie jest zamknięta od 13 marca w związku z sytuacją kryzysową związaną z wystąpieniem zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Interesantów obsługuje tylko Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Gryfinie przy ulicy 11 Listopada 16D. W celu załatwienia sprawy należy się umówić telefonicznie na wizytę. 

We wtorek 26 maja rozmawialiśmy z Aneta Płóciennik-Śmiałkowska, naczelnikiem wydziału, która powiedziała nam, że obecnie nie zapadła żadna decyzja związana z uruchomieniem filii w Chojnie ale urząd czyni starania aby obsługa interesantów była jeszcze sprawniejsza. 
Redakcja

10 Komentarze

 1. Śmiechu warte... wszyscy pracują szczególnie osoby które bezposrednio maja kontakt z ludzmi a oni za szybami moga przyjmowac pojedynczo i sie pozamykali...a w Gryfinie zeby cos zalatwic to trzeba wydzwaniac pare dni zeby cokolwiek zalatwic bo jest tyle ludzmi ze nie wyrabiaja...kpina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni się nie pozamykali, tylko ich zamknęli.. A konkretnie zamknął

   Usuń
 2. Bo leniuszek starosta lata po imprezach! Od lat to robił, ale ludzie dopiero teraz widza jak on pięknie pozoruje prace! I tego samego nauczył naszą Basieńkę. Dwa lata i jej osiągnìęcia to kwiatki przed urzedem i pobory podniesione na maksa! Gratulacje dla jej wyborców!

  OdpowiedzUsuń
 3. Normalnie żart, zeby z kazdym bzdetem jezdzic do Gryfina. Wdzystko wraca do normy a Wydzial w Chojnie zamkniety na 4 spusty. Kiedys starosta juz próbował zamknac filie w Chojnie na amen, teraz chyba dopina swego a ma wspanialy pretekst do tego. Pandemia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla jasności Filia w Chojnie zamknięta jest od 16 marca, a nie od 13 marca. Jeszcze 12 i 13 Panie w Chojnie świetnie sobie radziły z obsługą dopóki nie wybuchła panika. Wszystko wygląda tak, jakby w Chojnie już miało nie być Filii Wydziału Komunikacji. Nie wyobrażam sobie tego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ponoć do września ma być zamknięta filia, a najchętniej by ją zlikwidowali

  OdpowiedzUsuń
 6. Temat dla uwagi

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta filia to kpina. Gigantyczne kolejki, teraz jeszcze przeniosą to do tego syfu w Gryfinie. Szkoda słów. Starosta w tym temacie dał dupy po całości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kpina to bedzie jak zamkna filie. Mimo kolejek mozna bylo wszystko zalatwic w Chojnie a teraz zgloszenie glupiej sprzedazy dzwon i umawiaj sie na niewiadomo kiedy do Gryfina.

   Usuń
 8. Niestety przy takiej liczbie petentów w Chojnie z 5 gmin, 3 okienka to trochę mało. Nawet gdyby panie z Chojny na głowie stanęły to nie są w stanie ogarnąć liczby klientów. Trzeba stworzyć dodatkowy etat. To od dawna było pewne.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza