Koronawirus w regionie. Wiemy ile osób wyzdrowiało


Od początku epidemii koronawirusa w naszym regionie wykryto łącznie 33 przypadki zakażenia. Wiemy ilu osobom udało się pokonać chorobę. W powiecie gryfińskim testy laboratoryjne dały wynik dodatki u 32 osób. 29 z nich jest już zdrowych. W sąsiednim powiecie myśliborskim był tylko jeden przypadek zakażenia, starsza kobieta niestety zmarła. 

Łącznie w województwie zachodniopomorskim koronawirusa Sars-CoV-2 wykryto u 488 osób, 268 z nich wyzdrowiało. Odnotowano również 17 zgonów. To dane ze środy 14 maja z godziny 18:00. 

W całym województwie 2535 osób jest objętych kwarantanną, 611 osób znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym. W powiecie gryfińskim kwarantannę odbywa 135 osób, a w powiecie myśliborskim 197 osób (+ 1 osoba objęta jest nadzorem epidemiologicznym). 

Redakcja

1 Komentarze

 1. Jeżeli chodzi o portal rasistowskie i ksenofobiczne igryfino to dalej prowadzimy monitoring wpisów gdzie celowe i świadome jest łamanie regulaminu tejże strony internetowej odnośnie dodawania komentarzy przez właściciela A. Kordylasińskiego i mamy moce podejrzenia i dowody, że w ten proceder rasistowsko-ksenofobiczny zamieszana jest również jego żona Alicja Elwira Kordylasińska wicedyrektor i nauczycielka Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni a także lokalny polityk!
  Przede wszystkim dziwi nas fakt, że Prokuratura Rejonowa nie zajmuje się tą sprawą z urzędu bo przede wszystkim łamany jest:
  Paragraf:
  § 3 KOMENTARZE
  Ustęp :
  3. Niedopuszczalne jest zamieszczanie komentarzy, które:
  a) są sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego;
  b) naruszają prawa osób trzecich;
  c) są wulgarne lub obsceniczne;
  d) propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną lub są w inny sposób naganne;
  e) są reklamą;
  f) są spamem lub niezamówioną informacją handlową;
  g) zawierają treści pornograficzne.

  Gdzie zachowanie właściciela portalu igryfino jest karygodne i naszym zdaniem to jest po prostu recydywa! Kilka lat temu został skazany prawomocnym wyrokiem!!! Nawet portal egryfino dokładnie to opisał:

  https://egryfino.pl/artykul/andrzej-kordylasinski-przegral-w-sadzie

  Czy opisywał inne łamanie regulaminu komentarzy igryfino przez A.Kordylańskiego!

  https://egryfino.pl/artykul/wulgarne-tresci-na-portalu-kordylasinskiego

  Nasze działania są ograniczone w tym momencie przez COVID-19 ale jak wróci "normalność" to się A.Kordylasińskim i jego bandą się zajmiemy!!!

  Pozdrawiamy!

  WATCHDOG WORLD - Luke Skywalker

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza